Термопрокладка Thermal Grizzly Minus Pad Advance 120x20x1mm 4 in 1 kit (TG-MP-A-120-20-10-4)
Код товару: 740574
999
Є в наявності
Є в наявності
Способи оплати
Оплата частинами/кредит:
Виберіть банк-партнер
Доставка/самовивіз
Основне
Габарити
120 x 20 мм
Товщина
1 мм
Інформація
Використовувати при t +10°С - +35°С, ϕ 20%-75% оточуючого середовища.
Зберігати при t +5°С - +35°С, ϕ 20%-75% в захищеному від дітей місці.
Без гарантії