Термопрокладка Thermal Grizzly Minus Pad Advance 120x20x3mm 4 in 1 kit (TG-MP-A-120-20-30-4)
Код товару: 740577
Основне
Габарити
120 x 20 мм
Товщина
3 мм
Інформація
Використовувати при t +10°С - +35°С, ϕ 20%-75% оточуючого середовища.
Зберігати при t +5°С - +35°С, ϕ 20%-75% в захищеному від дітей місці.
Без гарантії
Функціональність
Якість
Ціна