Термопрокладка Thermal Grizzly Minus Pad Advance 120x20x0.5mm 4 in 1 kit (TG-MP-A-120-20-05-4)
Код товару: 740573
929
Є в наявності
Є в наявності
Способи оплати
Оплата частинами/кредит:
Виберіть банк-партнер
Доставка/самовивіз
Основне
Габарити
120 x 20 мм
Товщина
0.5 мм
Колір
Чорний
Примітка
Бренд
Thermal Grizzly
Про товар
Інформація
Використовувати при t +10°С - +35°С, ϕ 20%-75% оточуючого середовища.
Зберігати при t +5°С - +35°С, ϕ 20%-75% в захищеному від дітей місці.
• service@telemart.ua
EAN
Гарантія
Без гарантії
  • Відмінна теплопровідність
  • Висока компресія
  • Простота у використанні
  • Електрично непровідний
Порівняння серій Minus Pad Basic-, Advance- і Pro:
  • Мінуси Pad Advance: Покращена теплопровідність, підвищена стисливість.
  • Minus Pad Pro: Видатна теплопровідність і виняткова стисливість - за трохи вищою ціною.
Функціональність
Якість
Ціна