ОЗП G.Skill DDR4 8GB 3200Mhz Aegis (F4-3200C16S-8GIS)
Код товару: 205729
Загальний обсяг, ГБ
3 639
Є в наявності
Є в наявності
Купити
Обміняти за Trade-In
Способи оплати
Оплата частинами/кредит:
Виберіть банк-партнер
Послуги
Захист від усіх випадків FullCare
Максимальний захист техніки – ремонт у будь-яких випадках або компенсація до 80% вартості
Детальніше
+12 місяців гарантії
Додатковий захист вашої техніки – ремонт, обмін або компенсація у разі поломки
Детальніше
Без ремонту та очікування – отримайте компенсацію до 100% вартості пристрою
Екстра заміна
Без очікування ремонту – у разі гарантійної поломки замінимо товар на новий
Заміна / установка ОЗУ/SSD/HDD ПК
Встановимо або замінимо модулі пам’яті та накопичувачі – монтаж і перевірка роботи системи
Доставка/самовивіз
Напруга живлення
1.35 В
Додатково
Робоча температура
Від 0 до 70 °C
Температура зберігання
Від −40 до +85 °C
Статус ОЗП
Нова
Інформація
Використовувати при t +10°С - +35°С, ϕ 20%-75% оточуючого середовища.
Зберігати при t +5°С - +35°С, ϕ 20%-75% в захищеному від дітей місці.
• service@telemart.ua
EAN
Гарантія
5 років
Функціональність
4.9
Якість
4.7
Ціна
4.9
Олег
5
Ціна
Купував у Telemart
Переваги
Недоліки
Відсутні
Сергей
4.3
Купував у Telemart
Обмен прошел без проблем. Другая ОЗУ пришла рабочая.
Переваги
Одна из двух ОЗУ рабочая
Недоліки
Другая не работает, брак.
Олег
4.8
Цена и качество устраивает!Дальше по гоняем.
Цена
Нету
Константин
Цена.
Альберт
Дмитро
Заказал для второй сборки ПК, отличная оперативка по низкой цене! Рекомендую!
Недорогая, качественная
Никаких
Евгений
Покупал одну, через четыре месяца купил вторую, отлично работают, берите
Низкая цена, нет отличий от дорогих подобий
нет
Мирон
Максимально хорошая оперативка за свой прайс
По факту нет
Максим
Олексій
4.7
Самсунги под наклейкой-радиатором.
Наклейка-радиатор.
Юрій
4.8
Константин
4.5
Чипы Samsung
Пока не обнаружено
Денис
Мирон
Александр
Андрій
Zik_
Она не перегревается? Нужно ли покупать отдельный радиатор?
Pavel
Почему на сайте G.Skill нет данной памяти с частотой 3200? Является ли данная память оригинальной ?
Обсяг одного модуля
8 ГБ
Частота
3200 МГц
Схема таймінгів
8 ГБ
3200 МГц
3200 МГц
3200 МГц
3200 МГц
3200 МГц
2 шт.
3600 МГц