ОЗП G.Skill DDR4 16GB 3200Mhz Aegis (F4-3200C16S-16GIS)
Код товару: 205721
Загальний обсяг, ГБ
5 399
Є в наявності
Є в наявності
Купити
Обміняти за Trade-In
Способи оплати
Оплата частинами/кредит:
Виберіть банк-партнер
Послуги
Захист від усіх випадків FullCare
Максимальний захист техніки – ремонт у будь-яких випадках або компенсація до 80% вартості
Детальніше
+12 місяців гарантії
Додатковий захист вашої техніки – ремонт, обмін або компенсація у разі поломки
Детальніше
Без ремонту та очікування – отримайте компенсацію до 100% вартості пристрою
Екстра заміна
Без очікування ремонту – у разі гарантійної поломки замінимо товар на новий
Заміна / установка ОЗУ/SSD/HDD ПК
Встановимо або замінимо модулі пам’яті та накопичувачі – монтаж і перевірка роботи системи
Доставка/самовивіз
Напруга живлення
1.35 В
Додатково
Робоча температура
Від 0 до 70 °C
Температура зберігання
Від −40 до +85 °C
Статус ОЗП
Нова
Інформація
Використовувати при t +10°С - +35°С, ϕ 20%-75% оточуючого середовища.
Зберігати при t +5°С - +35°С, ϕ 20%-75% в захищеному від дітей місці.
• service@telemart.ua
EAN
Гарантія
5 років
Ціна
Денис
4.7
Ціна
Купував у Telemart
Переваги
Недоліки
Поки немає
Юрій
Чи є гарантія на неї?
Георгій
чи підійде до msi b450m-a pro max (sam4, amd b450) с ryzen 5 1600?
Елена
Обсяг одного модуля
16 ГБ
Частота
3200 МГц
Схема таймінгів
16 ГБ
3000 МГц
3200 МГц
3200 МГц
2 шт.
3200 МГц
2 шт.
3200 МГц
3200 МГц