ОЗП G.Skill DDR4 16GB (2x8GB) 3200Mhz Flare X (F4-3200C16D-16GFX)
Код товару: 205724
Немає в наявності
Немає в наявності
Тип
Призначення
Кількість модулів
2 шт.
Обсяг одного модуля
8 ГБ
Частота
3200 МГц
Схема таймінгів
Тип
Призначення
Кількість модулів
2 шт.
Обсяг одного модуля
8 ГБ
Частота
3600 МГц
Схема таймінгів
3200 МГц
3600 МГц
3600 МГц
3200 МГц
3600 МГц
Технічні характеристики
Форм-фактор
Пропускна спроможність
CAS Latency (CL)
CL16
ECC-пам'ять
Без підтримки ECC-пам'яті
Напруга живлення
1.35 В
Додатково
Робоча температура
Від 0 до 70 °C
Температура зберігання
Від −40 до +85 °C
Особливості
Охолодження модуля
Додатково
Алюмінієвий тепловідвід
Підтримка XMP 2.0
Серія для розгону (overclocking)
Колір
Чорний
Статус ОЗП
Нова
Рекомендовані аксесуари
Твердотільні накопичувачі
Жорсткі диски
Примітка
Бренд
G.Skill
Про товар
Інформація
Використовувати при t +10°С - +35°С, ϕ 20%-75% оточуючого середовища.
Зберігати при t +5°С - +35°С, ϕ 20%-75% в захищеному від дітей місці.
• service@telemart.ua
EAN
Гарантія
5 років
Функціональність
5
Якість
Ціна
Руслан
Функціональність
Якість
Ціна
Запустил на материнке Gigabite B450M S2H V2 и проце R3 4300G. Сначала стартанула на 2400 МГц но потом выставил XMP профиль на 3200 р работает стабильно
Переваги
Хорошая за свои деньги.
Недоліки
Ниже
Антон
3200 МГц
3600 МГц
3200 МГц
3600 МГц
3600 МГц
3200 МГц
3600 МГц