Просто шикарний монітор, дизайн у білому кольорі має преміальний вигляд. Збірка непогана, шви гладенькі нічого не скрипить, пластик матовий, як на мене, приємний на дотик, він шорсткий і саме головне на ньому не залишаються відбитки. Якість зображення просто супер, особливо після Full HD 75 Гц, контрастність перевищує заявлену. Гарні налаштування з коробки, вибрав User, все що я регулював це зменшив яскравість, дещо незвичне меню, але звикаєш за годину. Прикольні ігрові функції є, сподобалось AI Vision висвітлює темні ділянки, наприклад в таких іграх як Metro, Відьмак 3 те що треба. Монітор працює тихо, ніяких писків, не гріється взагалі. Позаду є підсвітка біла, яку можна вимикати в меню. Приємно що в комплекті всі кабелі білі, на відміну від наприклад, більш дорожчого Asus 27" ROG Strix XG27ACMES-W. Сама підставка надійна, тримає монітор на столі впевнено, є всі необхідні регулювання. Битих пікселів не знайшов, засвіти мінімальні як для IPS, один малесенький лівому верхньому кутку. За таку ціну просто язик не повертається сказати щось погане про цей монітор, я вважаю, що просто немає конкурентів у нього в такому кольорі і його ціновому сегменті. Все в ньому збансоване якість,, дизайн, ціна. Рекомендую всім