ОЗП Team DDR4 32GB (2x16GB) 3600Mhz T-Force Vulcan Z Gray (TLZGD432G3600HC18JDC01)
Код товару: 299636
Архівний
Архівний
Тип
Призначення
Кількість модулів
2 шт.
Обсяг одного модуля
16 ГБ
Частота
3600 МГц
Схема таймінгів
Тип
Призначення
Кількість модулів
1 шт.
Обсяг одного модуля
16 ГБ
Частота
3000 МГц
Схема таймінгів
1 шт.
3200 МГц
3200 МГц
2 шт.
3200 МГц
3200 МГц
3200 МГц
Технічні характеристики
Форм-фактор
Пропускна спроможність
CAS Latency (CL)
CL18
ECC-пам'ять
Без підтримки ECC-пам'яті
Напруга живлення
1.35 В
Додатково
Особливості
Охолодження модуля
Колір
Сірий
Статус ОЗП
Нова
Рекомендовані аксесуари
Твердотільні накопичувачі
Жорсткі диски
Примітка
Бренд
Team
Про товар
Інформація
Використовувати при t +10°С - +35°С, ϕ 20%-75% оточуючого середовища.
Зберігати при t +5°С - +35°С, ϕ 20%-75% в захищеному від дітей місці.
• service@telemart.ua
EAN
Гарантія
10 років
Функціональність
Якість
Ціна
3600 МГц
3000 МГц
3200 МГц
3200 МГц
3200 МГц
3200 МГц
3200 МГц