Монітор Samsung 57" Odyssey Neo G9 G95NC (LS57CG952NZXUA) Black/White / VA / 240 Гц
Код товару: 842369
77 999
-8%
Закінчується
Закінчується
Купити
Обміняти за Trade-In
Способи оплати
Послуги
Перевірка на биті пікселі
Детальніше
Захист від усіх випадків FullCare
Максимальний захист техніки – ремонт у будь-яких випадках або компенсація до 80% вартості
Детальніше
Розширена гарантія
Додатковий захист вашої техніки – ремонт, обмін або компенсація у разі поломки
Сервіс "Без ремонтів" на 12 місяців
Без ремонту та очікування – отримайте компенсацію до 100% вартості пристрою
Екстра заміна
Без очікування ремонту – у разі гарантійної поломки замінимо товар на новий
Аксесуари
Доставка/самовивіз
Разом дешевше
-82
Характеристики Монітор Samsung 57" Odyssey Neo G9 G95NC (LS57CG952NZXUA) Black/White
Основні
Призначення
Діагональ
57″
Роздільна здатність
7680x2160
Тип матриці
VA
Підсвічування
W-LED
Співвідношення сторін
32:9
Дисплей
Покриття
Час відгуку
1 мс
Максимальна частота оновлення
240 Гц
Яскравість
420 кд/м²
Статична контрастність
Передача кольору
Більше 1 млрд кольорів
Бітність матриці
10 bit
Кут огляду по горизонталі
178°
Кут огляду по вертикалі
178°
DCI-P3
95 %
Корпус
Інтерфейси
3 x HDMI 2.1
1 x DisplayPort 2.1
Додаткові інтерфейси
2 x USB 3.0
1 x mini-Jack (3.5 мм)
Можливості
Регулювання висоти
Регулювання кута нахилу
Нахил
от +10° до -3 °
Обертання підставки (Swivel)
Регулювання висоти
0–120 мм
Додатково
Технологія синхронізації
Радіус кривизни
1000R
Блок живлення
Вбудований
Споживана потужність у робочому режимі
300 Вт
Споживана потужність у вимкненому режимі
0.3 Вт
Споживана потужність у режимі очікування
0.5 Вт
Фірмові технології
Auto Source Switch+
KVM Switch
Virtual AIM Point
Black Equalizer
Quantum Dot Color
Eye Saver
Особливості
Безрамковий дисплей
Вигнутий екран
PIP (Picture-in-Picture)
PBP (Picture-by-Picture)
HDR10+
RGB-підсвічування
Додатково
DisplayHDR 1000
Габарити і комплектація
Комплектація
Монітор
Кабель живлення 1.5 м
Кабель HDMI
Кабель DisplayPort
Кабель USB 3.0
Габарити
1327.5 x 601 x 499.6 мм (з підставкою)
1327.5 x 429.5 x 338.4 мм (без підставки)
Габарити в упаковці
1455 x 420 x 557 мм
Вага
19 кг (з підставкою)
15.4 кг (без підставки)
Вага в упаковці
26.8 кг
Колір
Чорний з білим
Рекомендовані аксесуари
Примітка
Бренд
Samsung
Про товар
Інформація
Використовувати при t +10°С - +35°С, ϕ 20%-75% оточуючого середовища.
Зберігати при t +5°С - +35°С, ϕ 20%-75% в захищеному від дітей місці.
• service@telemart.ua
EAN
Гарантія
24 місяці
  • Дисплей: Перший у світі Dual UHD (57", 5120x2160), кривизна 1000R — повне занурення в ігри.
  • Сумісність: AMD FreeSync Premium Pro — плавні сцени без затримок.
  • Підключення: HDMI 2.1, DisplayPort 2.1, USB-концентратор — універсальні можливості.
  • Функції: Picture-by-Picture (PBP), Picture-in-Picture (PIP), автоматичне перемикання джерел+.
  • CoreSync: Core Lighting+ — проекція кольорів гри у реальний простір.
  • Ергономіка: Регулювання висоти, нахилу та повороту; VESA-сумісність.
Функціональність
Якість
Ціна