Відеокарта Gigabyte GeForce RTX 4080 SUPER WINDFORCE V2 16384MB (GV-N408SWF3V2-16GD)
Код товару: 590508
Архівний
Архівний
Готові рішення
Обсяг пам'яті
16384 Мб
Тип пам'яті
Шина пам'яті
256 бит
Частота графічного ядра
2550 МГц
Частота відеопам'яті
23000 МГц
Роз'єми для монітора
1 x HDMI 2.1a
3 x DisplayPort 1.4a
Продуктивність
Статус відеокарти
Нова
Обсяг пам'яті
Тип пам'яті
Шина пам'яті
256 бит
Частота графічного ядра
Boost
Частота відеопам'яті
30000 МГц
Роз'єми для монітора
1 x HDMI 2.1b
3 x DisplayPort 2.1b
Продуктивність
Статус відеокарти
Нова
Boost
30000 МГц
3 x DisplayPort 2.1b
1 x HDMI 2.1b
30000 МГц
3 x DisplayPort 2.1a
30000 МГц
2 x HDMI 2.1b
30000 МГц
2 x HDMI 2.1b
Технічні характеристики
Готові пристрої
Графічний процесор
Серія
Максимальна роздільна здатність
7680x4320 точок
34339 points
Сімейство процесора
Підключення і роз'єми
Інтерфейс
PCI Express 4.0
Роз'єми
1 x HDMI 2.1a
3 x DisplayPort 1.4a
Підсвічування
Підсвічування
Додаткові характеристики
Кількість вентиляторів
Підтримка стандартів
DirectX 12, OpenGL 4.6
Підтримка CUDA
Кількість ядер CUDA
Довжина відеокарти
330 мм
Висота відеокарти
136 мм
Кількість займаних слотів
4 шт
Необхідність додаткового живлення
Рекомендована потужність БЖ
750 Вт
Роз'єм дод. живлення
16 pin
Кількість підтримуваних моніторів
4 шт
Колір
Чорний
Примітка
Бренд
Gigabyte
Про товар
Інформація
Використовувати при t +10°С - +35°С, ϕ 20%-75% оточуючого середовища.
Зберігати при t +5°С - +35°С, ϕ 20%-75% в захищеному від дітей місці.
• service@telemart.ua
EAN
Гарантія
3 роки
  • Ядра RT 3-го покоління: продуктивність трасування променів до 2X
  • Графенова наносмазка може продовжити термін служби вентилятора в 2.1 раза
  • Захисна металева задня пластина
  • Кронштейн від провисання відеокарти
Функціональність
Якість
Ціна
Іван
Готові рішення
2550 МГц
23000 МГц
30000 МГц
30000 МГц
30000 МГц
3 x DisplayPort 2.1a
30000 МГц
30000 МГц