Блок живлення Gigabyte UD750GM 750W (GP-UD750GM)
Код товару: 429068
Архівний
Архівний
Потужність
750 Вт
Форм-фактор
Сертифікат
Підключення до відеокарт
6+2-pin 4 шт.
Потужність
750 Вт
Форм-фактор
Сертифікат
Підключення до відеокарт
6+2-pin 4 шт., 16-pin 1 шт.
750 Вт
6+2-pin 4 шт.
Технічні характеристики
ATX
750 Вт
Вентилятор
120
ККД (Сертифікат 80 Plus)
Корекція коефіцієнта потужності (PFC)
Активний
Вихідні характеристики
+5V
20 А
+3.3V
20 А
+12V1
61 А
-12V
0.3 А
+5Vsb
3 А
Роз'єми
Підключення до материнської плати
20+4 pin
Живлення процесора
4 pin, 8 pin, 8+4 pin, 8+8 pin
Кількість роз'ємів 4-pin Molex
3 шт
Кількість роз'ємів SATA
8 шт
Кількість роз'ємів 4-pin floppy
1 шт
Зовнішній вигляд
Колір
Чорний
Габарити
150 x 140 x 86 мм
Додаткові характеристики
Відстібаються кабелі
Захист від перевантажень
Статус БЖ
Новий
Додатково
Безпека
OCP (Захист від перевантаження будь-якого з виходів блоку окремо)
OVP (Захист від підвищення напруги в мережі)
OPP (Захист від перевантаження)
OTP (Захист від перегріву)
SCP (Захист від короткого замикання)
UVP (Захист від зниження напруги в мережі)
Примітка
Бренд
Gigabyte
Про товар
Інформація
Використовувати при t +10°С - +35°С, ϕ 20%-75% оточуючого середовища.
Зберігати при t +5°С - +35°С, ϕ 20%-75% в захищеному від дітей місці.
• service@telemart.ua
EAN
Гарантія
5 років
Функціональність
5
Якість
4.8
Ціна
4.9
Валентин
4
Функціональність
Якість
Ціна
Купував у Telemart
Переваги
Все буде в описі
Недоліки
Шум
Виталий
Купував у Telemart
Переваги
У коментарі
Недоліки
Немає
Руслан
Якість виконання на висоті. В комплектації є все, що потрібно. Відмінний блок живлення. При навантаженні до 150 Вт кулер не вмикається, а при ввімкнений кучер майже не чути.
Немає
Олександр
4.5
Модульний
Якийсь тріск
Никита
Евгений
В комплекте кабеля какого цвета, черные или разноцветные?
Олександр
Вітаю! Чи очікується конкретно ця модель в наявності? Чи її повністю замінила АТХ 3.0 версія Gigabyte UD750GM PG5W 750W (GP-UD750GM-PG5)?
750 Вт
750 Вт
6+2-pin 4 шт., 16-pin 1 шт.
750 Вт