ОЗП Corsair DDR4 8GB 3000Mhz Vengeance LPX (CMK8GX4M1B3000C15) Black (Відновлено продавцем, 855884)
Код товару: 855884
Обсяг одного модуля
8 ГБ
Частота
3000 МГц
Обсяг одного модуля
8 ГБ
Частота
3200 МГц
Схема таймінгів
3200 МГц
3200 МГц
3200 МГц
3200 МГц
2 шт.
3600 МГц
CAS Latency (CL)
CL15
Напруга живлення
1.35 В
Інформація
Використовувати при t +10°С - +35°С, ϕ 20%-75% оточуючого середовища.
Зберігати при t +5°С - +35°С, ϕ 20%-75% в захищеному від дітей місці.
Ціна
3000 МГц
3200 МГц
3200 МГц
3200 МГц
3200 МГц
3200 МГц
2 шт.
3600 МГц