Покупай частями до 12 месяцев!
Каталог товаров
Каталог товаров

TELEMART на виставці CEE-2019 Spring – як це було?

6-7 квітня ми брали участь у виставці CEE-2019 Spring. Це наймасштабніша подія у світі електроніки та сучасних інформаційних технологій в Україні.

CEE цього року

Цього року вона пройшла у Києві у павільйонах колишнього заводу Tetra Pak. Понад 200 компаній-учасників представили свою продукцію та знайомили відвідувачів з високотехнологічними новинками. Серед них були гіганти сучасних технологій, яких ви прекрасно знаете: Lenovo, Bosch, Canon, Dell, Electrolux, Gorenje, HP, LG та багато інших. На їхніх стендах проходили демонстрації та тестування продуктів і рішень для бізнесу з системної інтеграції, consumer-електроніки, комп’ютерних та консольних ігор, техніки для дому та побутової техніки, широкого та унікального асортименту товарів та іграшок для дітей. Було багато чого цікавого для всіх: від топ-менеджерів, молодих мам до студентів чи школярів. Не обійшлося без розваг: у перервах гостей розважали творчі колективи та косплеєри, які перетворили виставку в суцільну класну фотозону.

TELEMART на CEE-2019 Spring

Цього року TELEMART працював у колаборації з партнерами ASUS, AsRock и Gigabyte. Якщо ви були хоча б на одному з цих трьох стендів, ви потрапили у серце комп’ютерних технологій.

На стендах AsRock та ASUS ми консультували по всім питанням з приводу комплектуючих і не тільки, збирали комп’ютери за допомогою TELEMART-конфігуратора, дарували подарунки та розігрували круті призи. Щасливими переможцями стали:

  1. Михайло з міста Київ виграв компь’ютер на базі AMD Ryzen 5 2400G
  2. Володарем відеокарти ASUS GeForce GTX 1070 став Олександр з міста Київ
  3. Юлія Кругляк з міста Київ отримала від нас у подарунок ігровий роутер AsRock G10

 

CEE-2019 Spring традиційно робить акцент на технологіях для геймерів і ми також це підтримали з нашим партнером Gigabyte. Усі бажаючі могли пограти на геймерському комп’ютері нашої збірки з TELEMART-конфігуратора. Найкращого гравця Gigabyte нагородила фірмовою гарнітурою Gigabyte AORUS.

Це були класні два дні у гарячій точці електроніки та нових технологій. Побачимося на наступній СЕЕ!

Теги: ,