Каталог товаров
Каталог товаров

TELEMART - комп'ютер у кожен дім

Останній день лютого – це чудовий привід підвести зимові підсумки. Наприкінці 2018 року команда TELEMART вирішила привітати клієнтів не просто новорічними листівками, а спеціальними подаруночками, які йшли у комплекті до кожного замовлення.

Кожен наш клієнт цієї зими отримав новорічну листівку та дерев’яний будиночок у фірмовому крафтовому конверті. 4000 будиночків розлетілось по всій Україні. Звичайно, найбільше будиночків у кожен дім ми відправили по Києву, Дніпру, кілька сотен поїхало до Одеси, Харькова, Львова, та Запоріжжя, а кілька десятків потрапили до Умані, Славутичу і навіть до Мукачева.

Цієї зими на telemart.ua більше всього замовляли процесори AMD Ryzen 5 2600, одночасно з величезною кількістю крутих зібраних комп’ютерів з допомогою нашого конфігуратора ПК.

Ми хотіли, щоб у кожен дім разом з комп’ютерною технікою від TELEMART ми принесли трошки свята. Будиночок можна було підвісити на ялиночку, прикрасити ним робоче місце в офісі чи навіть розмалювати з дитиною. Сподіваємось, що вам, наші любі клієнти, цей подарунок сподобався, бо ми готуємо багато сюрпризів цього року!

Теги: