Бесплатная доставка Новой почтой от 2000 грн
Каталог
Акция
Покупай видеокарту Gigabyte GeForce RTX 4070 и выше и выигрывай геймерский 4К монитор
До конца: 00 Дней 00 Часов 00 Минут 00 Секунд
Все ОЗУ
Акция
100% кешбек на услугу сборки ПК
До конца: 00 Дней 00 Часов 00 Минут 00 Секунд
Акция
На игровую периферию ASUS скидки до 44%
До конца: 00 Дней 00 Часов 00 Минут 00 Секунд
Акция
Покупай ПК EVOLVE Powered by MSI и участвуй в розыгрыше двух 2К мониторов MSI
До конца: 00 Дней 00 Часов 00 Минут 00 Секунд
content
content
content
Избранное Сравнение

TELEMART - комп'ютер у кожен дім

28.02.2019

Останній день лютого – це чудовий привід підвести зимові підсумки. Наприкінці 2018 року команда TELEMART вирішила привітати клієнтів не просто новорічними листівками, а спеціальними подаруночками, які йшли у комплекті до кожного замовлення.

Кожен наш клієнт цієї зими отримав новорічну листівку та дерев’яний будиночок у фірмовому крафтовому конверті. 4000 будиночків розлетілось по всій Україні. Звичайно, найбільше будиночків у кожен дім ми відправили по Києву, Дніпру, кілька сотен поїхало до Одеси, Харькова, Львова, та Запоріжжя, а кілька десятків потрапили до Умані, Славутичу і навіть до Мукачева.

Цієї зими на telemart.ua більше всього замовляли процесори AMD Ryzen 5 2600, одночасно з величезною кількістю крутих зібраних комп’ютерів з допомогою нашого конфігуратора ПК.

Ми хотіли, щоб у кожен дім разом з комп’ютерною технікою від TELEMART ми принесли трошки свята. Будиночок можна було підвісити на ялиночку, прикрасити ним робоче місце в офісі чи навіть розмалювати з дитиною. Сподіваємось, що вам, наші любі клієнти, цей подарунок сподобався, бо ми готуємо багато сюрпризів цього року!

Вам может быть интересно