Каталог товаров
Каталог товаров

Наш постійний партнер – всесвітньо відомий бренд товарів для кіберспорту HyperX – став спонсором велокоманди Quick Cycling Team

HyperX – сьогодні один із провідних світових брендів товарів для гейминга і кіберспорту. Продукція HyperX з кращими в своєму класі компонентами вже більше десяти років забезпечує чудові робочі характеристики, якість і естетично привабливий дизайн, тому їх вибирають найкращі геймери, технічні фахівці і розгонщики по всьому світу.

Як зазначила, коментуючи нову співпрацю, Ольга Андреєва, менеджер HyperX в Україні:

«Зазвичай, бренд робить акцент на спонсоруванні геймерських команд. Втім, ми були вже неодноразово вражені шаленим драйвом та захопленням наших друзів з TELEMART.UA, які привнесли свою нестримну енергію не лише в інтернет-проект, а й у велозмагання. Тож, ми раді допомогти Quick Cycling Team сягнути нових вершин і будемо ще завзятіше вболівати за їх успіхи».

Партнерство Telemart.ua із HyperX, що є, до речі, підрозділом найбільшого в світі незалежного виробника пристроїв пам’яті – компанії Kingston Technology, налічує вже кілька років. Telemart.ua неодноразово писав про високошвидкісні модулі пам’яті, SSD, гарнітури, клавіатури, USB-накопичувачі та інші високопродуктивні інноваційні пристрої HyperX, що допомагають гравцям отримувати реальну перевагу в комп’ютерних іграх та досягати успіху в найбільших світових змаганнях.

Завдяки 15-річному досвіду розробки найшвидшої пам’яті та найкрутіших аксесуарів, та підтримці кіберспортивних команд й заходів, цей бренд став культовим серед геймерів та розгонщиків ПК по всьому світі. І в Україні теж. Розповідати про таких виробників та їх вражаючі новинки завжди цікаво й відповідально. Тож, спортивна підтримка від HyperX є особливо приємною.

Теги: , , ,