Каталог товаров
Каталог товаров

Наш партнер компанія AMD стала спонсором велокоманди Quick Cycling Team

Ще один наш партнер приєднався до спонсорства велосипедної команди Quick Cycling Team - це компанія AMD. AMD розробляє та випускає високопродуктивні процесори серії Ryzen для ігрових ПК і візуалізації для вирішення найскладніших і цікавих завдань світової значимості. Компанія розробляє та інтегрує технології, які забезпечують мільйони інтелектуальних пристроїв, включаючи персональні комп'ютери, ігрові консолі та хмарні сервери, що визначають нову еру обчислень.

Звісно компанія AMD сьогодні активно бере участь у розвитку кіберспорту по всьому світі, проте вона також підтримувала інші види спорту, наприклад, вона виступала технічним партнером Scuderia Ferrari F1 Team.

Євген Терентьєв, Sales Manager - Contractor AMD:

«Ми би хотіли, щоб наша компанія асоціювалася зі швидкістю та перемогами. Саме тому ми підтримуємо найкращих геймерів світу. Проте, коли ми познайомились із Quick Cycling Team та побачили їхні результати за 2018 рік, ми зрозуміли, що це «наші спортсмени». Вони такі ж швидкі, як і найкращі процесори AMD. Бажаємо, щоб їхній сезон цього року став ще успішнішим з нашою допомогою».

Теги: , ,