Бесплатная доставка Новой почтой от 2000 грн
Каталог
Акция
Покупай видеокарту Gigabyte GeForce RTX 4070 и выше и выигрывай геймерский 4К монитор
До конца: 00 Дней 00 Часов 00 Минут 00 Секунд
Все ОЗУ
Акция
100% кешбек на услугу сборки ПК
До конца: 00 Дней 00 Часов 00 Минут 00 Секунд
Акция
На игровую периферию ASUS скидки до 44%
До конца: 00 Дней 00 Часов 00 Минут 00 Секунд
Акция
Покупай ПК EVOLVE Powered by MSI и участвуй в розыгрыше двух 2К мониторов MSI
До конца: 00 Дней 00 Часов 00 Минут 00 Секунд
content
content
content
Избранное Сравнение

Компанія TELEMART та велокоманда Quick Cycling Team

19.03.2019

Ми щасливі познайомити вас з нашими спортивними друзями – велосипедною командою Quick Cycling Team. З моменту її заснування, з 2014 року, ми фінансово підтримуємо цих спортсменів та сприяємо розвитку професійного велосипедного спорту в Україні.

Команда Quick Cycling Team – це 10 спортсменів категорії «Masters» з ліцензіями UCI, які виступають у шосейних та МТБ гонках. З 2014 року вони приймають участь у всіх можливих змаганнях від регіональних гонок до Чемпіонатів України і займають багато призових місць. Серед них є і Чемпіон України 2018 у категорії «Masters» – Роман Завада.

Разом ми розвиваємо український велоспорт: організовуємо та підтримуємо змагання та спортивні події для дітей та гонки для дорослих вікових категорій.

Дмитро Кочиш, директор компанії TELEMART:

«Насправді, ми живемо у країні можливостей, у країні, де багато чого тільки починає розвиватися. У нашої компанії є можливість підтримати розвиток велоспорту наряду з власним розвитком. Велоспорт – це ж круто. Сучасний велоспорт для дорослих – це шанс реалізувати свою дитячу мрію. Всі ж у дитинстві мріяли про власний велосипед? А в Україні велоспорт як такий тільки починає розвиватися. Quick Cycling Team – перша команда в Дніпрі з шосейного велоспорту. І це тільки початок.»

Вам может быть интересно