Блок живлення 1stPlayer HA-1300BA3 1300W (NGDP-PLT-1300-BK-EU) Black
Код товару: 766376
Колір: Black
9 999
Є в наявності
Є в наявності
Купити
Обміняти за Trade-In
Способи оплати
Пропозиція товару з уцінкою
Причина уцінки
Оригінальна упаковка розкрита. Можливі незначні сліди використання товару.
Послуги
Захист від усіх випадків FullCare
Максимальний захист техніки – ремонт у будь-яких випадках або компенсація до 80% вартості
Детальніше
Розширена гарантія
Додатковий захист вашої техніки – ремонт, обмін або компенсація у разі поломки
Детальніше
Сервіс "Без ремонтів" на 12 місяців
Без ремонту та очікування – отримайте компенсацію до 100% вартості пристрою
Екстра заміна
Без очікування ремонту – у разі гарантійної поломки замінимо товар на новий
Заміна / встановлення блоку живлення
599
Аксесуари
Доставка/самовивіз
Технічні характеристики
Форм-фактор
ATX
Потужність
1300 Вт
Вентилятор
120
ККД (Сертифікат 80 Plus)
Корекція коефіцієнта потужності (PFC)
Активний
Вихідні характеристики
+5V
20 А
+3.3V
20 А
+12V1
108 А
-12V
0.3 А
+5Vsb
3 А
Роз'єми
Підключення до материнської плати
20+4 pin
Підключення до відеокарт
6+2-pin 4 шт., 16-pin 1 шт.
Живлення процесора
4 pin, 8 pin, 8+4 pin, 8+8 pin
Кількість роз'ємів 4-pin Molex
4 шт
Кількість роз'ємів SATA
12 шт
Зовнішній вигляд
Колір
Чорний
Габарити
150 x 140 x 86 мм
Додаткові характеристики
Відстібаються кабелі
Захист від перевантажень
Статус БЖ
Новий
Додатково
Безпека
OVP (Захист від підвищення напруги в мережі)
OPP (Захист від перевантаження)
OCP (Захист від перевантаження будь-якого з виходів блоку окремо)
SCP (Захист від короткого замикання)
UVP (Захист від зниження напруги в мережі)
SIP (Захист від сплесків та кидків напруги)
Примітка
Бренд
1stPlayer
Про товар
Інформація
Використовувати при t +10°С - +35°С, ϕ 20%-75% оточуючого середовища.
Зберігати при t +5°С - +35°С, ϕ 20%-75% в захищеному від дітей місці.
Товари не є харчовими продуктами, та за нормальних умов використання не є шкідливими для здоров'я.
Строк служби рівний гарантійному строку. По закінченню строку служби передати службі утилізації.
Підприємство, що приймає претензії та пропозиції від Покупців:
• service@telemart.ua
EAN
Гарантія
10 років
Функціональність
Якість
Ціна
Потужність
1300 Вт
Форм-фактор
Сертифікат
Підключення до відеокарт
6+2-pin 4 шт., 16-pin 1 шт.
1000 Вт
Сертифікат
6+2-pin 3 шт., 16-pin 1 шт.
1200 Вт
1000 Вт
6+2-pin 6 шт., 16-pin 1 шт.
1000 Вт
1200 Вт
6+2-pin 3 шт., 16-pin 2 шт.
1000 Вт