Монітор дійсно гідний, стильно виглядає, має зручне меню налаштування та гарні характеристики. У тому ж відьмаку та форзі, картинка неймовірно красива, кольори вкрай соковиті. Якщо ви кіберкотлета, якій потрібна лише висока герцовка і низька затримка, швидше за все є варіанти краще, але якщо крім цього ви любите дивитися на красиві види в іграх, цей монітор для вас. Просто рекомендую провести 15 хвилин у його налаштуваннях, і ви отримаєте новий рівень графіки. Якщо ж чогось боїтеся, просто замовте онлайн, тоді зможете без проблем повернути після отримання, ну або просто перевірте його прямо в магазині, наскільки я знаю, продавці Телемарту в таких випадках завжди йдуть на зустріч