ОЗП Transcend SODIMM DDR4 4GB 3200Mhz JetRam (JM3200HSD-4G)
Код товару: 762314
Немає в наявності
Немає в наявності
Тип
Призначення
Кількість модулів
1 шт.
Обсяг одного модуля
4 ГБ
Частота
3200 МГц
Тип
Призначення
Кількість модулів
1 шт.
Обсяг одного модуля
8 ГБ
Частота
3200 МГц
2 шт.
16 ГБ
3200 МГц
32 ГБ
3200 МГц
Технічні характеристики
Форм-фактор
Пропускна спроможність
CAS Latency (CL)
CL22
ECC-пам'ять
Без підтримки ECC-пам'яті
XMP
Без підтримки профілю XMP
Напруга живлення
1.2 В
Додатково
Робоча температура
Від 0 до 85 °C
Додатково
260-контактний модуль SODIMM
Колір
Зелений
Статус ОЗП
Нова
Рекомендовані аксесуари
Твердотільні накопичувачі
Жорсткі диски
Примітка
Бренд
Transcend
Про товар
Інформація
Використовувати при t +10°С - +35°С, ϕ 20%-75% оточуючого середовища.
Зберігати при t +5°С - +35°С, ϕ 20%-75% в захищеному від дітей місці.
Гарантія
10 років
Модулі пам'яті JetRam від Transcend виробляються з використанням фірмових мікросхем DRAM класу ETT, що пройшли суворий відбір та тестування Transcend. Модулі забезпечують відмінну сумісність та повністю перевірену надійність, що ідеально підходить для модернізації ПК за привабливою ціною. Кожен модуль пам'яті має швидкість 3200 МТ/с, що значно підвищує ефективність передачі за рахунок більш високої пропускної здатності - до 25,6 Гб/с. Працюючи при номінальній напрузі всього 1,2 В, пам'ять DDR4 SO-DIMM JetRam від Transcend забезпечує зниження робочої температури та електричного навантаження на контролер пам'яті, що дозволяє заощаджувати до 40% енергії в порівнянні зі стандартними модулями DDR3 з напругою 1,5 В.
Функціональність
Якість
Ціна
4 ГБ
3200 МГц
8 ГБ
3200 МГц
2 шт.
16 ГБ
3200 МГц
32 ГБ
3200 МГц