Гарантія від виробника
T-Cable ARGB Splitter 3pin/5v 1 to 4
Повернення та обмін товару. Умови
Аналоги T-Cable ARGB Splitter 3pin/5v 1 to 4
Характеристики T-Cable ARGB Splitter 3pin/5v 1 to 4
Зберігати при t +5°С - +35°С, ϕ 20%-75% в захищеному від дітей місці.
Товари не є харчовими продуктами, та за нормальних умов використання не є шкідливими для здоров'я.
Строк служби рівний гарантійному строку. По закінченню строку служби передати службі утилізації.
Країна виробництва (місцезнаходження виробника) вказана на товарі в полі Made In або схожим чином у спосіб передбаченим виробником.
Дата виробництва конкретної одиниці зазначена на коробці та/або на товарі чи в його ПЗ, в полі manufacturing date або схожим чином (в тому числі й у вигляді кодування дати виробництва в серійний номер продукту) у спосіб передбаченим виробником.
Підприємство, що приймає претензії та пропозиції від Покупців:
• ТОВ "ТМР" , ЄДРПОУ 42316322,
• 03057, місто Київ, вул. Гетьмана Вадима, будинок 6,
• +38 (044) 392-84-94
• service@telemart.ua
Відгуки та питання T-Cable ARGB Splitter 3pin/5v 1 to 4
Со стороны мамки не очень туго держится, в остальном все отлично.
Все супер, дякую.
Свою работу делает и всё отлично работает! жаль без заглушек! но хорошо что у меня были заглушки с водянки! Так же очень рад что были переходники на (мама папа) и было бы хорошо это указать в описании или на фото! (думаю это было бы многим полезно знать)
Якщо на мат. платі є 2 ARGB-розʼєми (d_led1/2), то я зможу підключити в цей перехідник 3 корпусні вентилятори + вентилятор від кулеру, а потім цей перехідник в розʼєм на платі? Чи можна буде синхронізувати підсвітку та керувати нею через софт мат. плати на компʼютері?
здраствуйте. Какая общая длина , и разветвленной части
Доброго дня,до кабелю переходніки їдуть?
Добрий день! Купив у вас от такі вертушки - https://telemart.ua/ua/products/be-quiet-light-wings-140-pwm-bl074/ Але не зміг їх підлючити до своєї МП - https://telemart.ua/products/asus-tuf-gaming-b450m-pro-s-sam4-amd-b450/ Підскажіть будь-ласка, чи допоможе мені цей перехідник щоб підключити 3х пінові вертушки до мого 4х пінового RGB виходу? Дякую завчасно!

