Килимок для миші Razer Gigantus V2 XXL (RZ02-03330400-R3M1)
Код товару: 289994
2 199
Є в наявності
Є в наявності
+65 бонусів
Купити
Способи оплати
Оплата частинами/кредит:
Виберіть банк-партнер
Доставка/самовивіз
Разом дешевше
-219
Основні
Тип
Килимок для миші
Матеріал поверхні
Мікрофібра
Матеріал основи
Гума
Габарити
940 x 410 x 4 мм
Товщина
4 мм
Особливості
З поверхнею Speed
Додатково
Гладка поверхня
Колір
Чорний з зеленим
Рекомендовані аксесуари
Примітка
Бренд
Razer
Про товар
Інформація
Використовувати при t +10°С - +35°С, ϕ 20%-75% оточуючого середовища.
Зберігати при t +5°С - +35°С, ϕ 20%-75% в захищеному від дітей місці.
• service@telemart.ua
EAN
Гарантія
12 місяців
Функціональність
Якість
Ціна
Тип
Килимок для миші
Матеріал поверхні
Мікрофібра
Матеріал основи
Гума
Габарити
940 x 410 x 4 мм
Товщина
4 мм
Тканина
900 x 400 мм
3 мм
Ігровий килимок
Тканина
900 x 420 мм
Ігрова поверхня
Поліестер
Каучук
490 x 420 мм
4 мм
Ігрова поверхня
Поліестер
Каучук
490 x 420 мм
3 мм
Поліестер, Поліуретан
490 x 420 мм
3 мм
1000 x 550 мм
3 мм