Монітор Philips 27" 27E3U7903/00 Gray / IPS / 70 Гц
Код товару: 842360
46 874
-5%
Є в наявності
Є в наявності
Купити
Обміняти за Trade-In
Способи оплати
Послуги
Перевірка на биті пікселі
Детальніше
Захист від усіх випадків FullCare
Максимальний захист техніки – ремонт у будь-яких випадках або компенсація до 80% вартості
Детальніше
Розширена гарантія
Додатковий захист вашої техніки – ремонт, обмін або компенсація у разі поломки
Сервіс "Без ремонтів" на 12 місяців
Без ремонту та очікування – отримайте компенсацію до 100% вартості пристрою
Екстра заміна
Без очікування ремонту – у разі гарантійної поломки замінимо товар на новий
Аксесуари
Доставка/самовивіз
Характеристики Монітор Philips 27" 27E3U7903/00 Gray
Основні
Діагональ
27″
Роздільна здатність
Тип матриці
IPS
Підсвічування
W-LED
Співвідношення сторін
Дисплей
Покриття
Антиблікове
Час відгуку
4 мс
Максимальна частота оновлення
70 Гц
Яскравість
500 кд/м²
Статична контрастність
Динамічна контрастність
Передача кольору
1.07 млрд кольорів
Бітність матриці
10 bit (8 bit + FRC)
Розмір пікселя
Кут огляду по горизонталі
178°
Кут огляду по вертикалі
178°
NTSC
130 %
DCI-P3
99 %
Adobe RGB
99.5 %
sRGB
160 %
Корпус
Інтерфейси
1 x HDMI 2.1
2 x Thunderbolt 4
Додаткові інтерфейси
2 x USB 3.2 Type-C
2 x USB 3.2 Gen 2 Type-A
1 x LAN (RJ-45)
Можливості
Регулювання висоти
Регулювання кута нахилу
Поворот на 90°
Нахил
от +20° до -5 °
Поворот монітора (Pivot)
90 °
Обертання підставки (Swivel)
Регулювання висоти
0–150 мм
Додатково
Блок живлення
Вбудований
Споживана потужність у робочому режимі
37.76 Вт
Споживана потужність у вимкненому режимі
0.3 Вт
Споживана потужність у режимі очікування
0.5 Вт
Фірмові технології
LowBlue
Flicker Free
EasyRead
SmartContrast
SmartImage
Low Input Latency
Особливості
Безрамковий дисплей
Вбудовані динаміки
Вбудована веб-камера
Технологія Power Delivery
PBP (Picture-by-Picture)
Динаміки
2 x 5 Вт
Додатково
Замок Kensington
DisplayHDR 600
Камера 5,0 МП з мікрофоном і LED-індикатором (для Windows Hello)
Calman Ready
KVM
З функцією шумозаглушення
Датчик потужності PowerSensor2
Габарити і комплектація
Комплектація
Монітор
Кабель живлення
Кабель HDMI
Кабель Thunderbolt 4
Габарити
624 x 566 x 176 мм (з підставкою)
624 x 391 x 28 мм (без підставки)
Габарити в упаковці
780 x 480 x 139 мм
Вага
8.1 кг (з підставкою)
6.3 кг (без підставки)
Вага в упаковці
Бренд
Philips
Про товар
Інформація
Використовувати при t +10°С - +35°С, ϕ 20%-75% оточуючого середовища.
Зберігати при t +5°С - +35°С, ϕ 20%-75% в захищеному від дітей місці.
• service@telemart.ua
EAN
Гарантія
24 місяці
  • HDR: DisplayHDR 600, яскравість до 600 ніт, глибокі чорні та насичені кольори.
  • Кольори: 1,07 млрд відтінків, підтримка Display-P3, Adobe RGB та sRGB.
  • Підключення: Thunderbolt 4 (40 Гбіт/с, Power Delivery 96 Вт, Ethernet 1 Гбіт/с), шлейфове з’єднання для мультиекранних конфігурацій.
  • Аудіо: Вбудовані стереодинаміки для мультимедіа.
  • Веб-камера: Автокадрування з ШІ для групових відеоконференцій.
Функціональність
Якість
Ціна