ОЗП Lexar DDR4 32GB (2x16GB) 3200Mhz Thor Dark Grey (LD4BU016G-R3200GDXG)
Код товару: 627137
9 399
Є в наявності
Є в наявності
Купити
Обміняти за Trade-In
Способи оплати
Оплата частинами/кредит:
Виберіть банк-партнер
Послуги
Захист від усіх випадків FullCare
Максимальний захист техніки – ремонт у будь-яких випадках або компенсація до 80% вартості
Детальніше
+12 місяців гарантії
Додатковий захист вашої техніки – ремонт, обмін або компенсація у разі поломки
Детальніше
Без ремонту та очікування – отримайте компенсацію до 100% вартості пристрою
Екстра заміна
Без очікування ремонту – у разі гарантійної поломки замінимо товар на новий
Заміна / установка ОЗУ/SSD/HDD ПК
Встановимо або замінимо модулі пам’яті та накопичувачі – монтаж і перевірка роботи системи
Доставка/самовивіз
Технічні характеристики
Тип
Призначення
Обсяг одного модуля
Кількість модулів
2 шт.
Форм-фактор
Частота
Пропускна спроможність
CAS Latency (CL)
CL16
Схема таймінгів
ECC-пам'ять
Без підтримки ECC-пам'яті
Напруга живлення
1.35 В
Додатково
Робоча температура
Від 0 до 85 °C
Температура зберігання
Від −55 до +100 °C
Особливості
Охолодження модуля
Додатково
Алюмінієвий тепловідвід
Підтримка XMP 2.0
288-контактний модуль DIMM
Габарити
138.4 x 35.2 x 6.4 мм
Колір
Сірий
Статус ОЗП
Нова
Рекомендовані аксесуари
Твердотільні накопичувачі
Жорсткі диски
Примітка
Бренд
Lexar
Про товар
Інформація
Використовувати при t +10°С - +35°С, ϕ 20%-75% оточуючого середовища.
Зберігати при t +5°С - +35°С, ϕ 20%-75% в захищеному від дітей місці.
• service@telemart.ua
EAN
Гарантія
5 років
Функціональність
Якість
Ціна
Кирило
4.7
Функціональність
Якість
Ціна
Купував у Telemart
Працює як треба
Переваги
Навіть без XMP одразу 3200 виставилось
Недоліки
Пакування виробника було недуже
Володимир
5
Переваги
Недоліки
Валерій
Купував у Telemart
Топ за таку ціну
Запустилася на заявлених параметрах
Не знайшов
Сергій
Чи буде працювати на материнській платі ASRock A320M-HDV R4.0 з процесором Ryzen 3 3100
Василь
Кирилл
Доброго вечера у вас немає білої такої ?
Тип
Призначення
Кількість модулів
2 шт.
Обсяг одного модуля
16 ГБ
Частота
3200 МГц
Схема таймінгів
16 ГБ
3200 МГц
3200 МГц
3600 МГц
3200 МГц
3600 МГц
3200 МГц