ОЗП GoodRAM SODIMM DDR4 16GB 2666Mhz (GR2666S464L19/16G)
Код товару: 139436
7 505
Є в наявності
Є в наявності
Купити
Обміняти за Trade-In
Способи оплати
Оплата частинами/кредит:
Виберіть банк-партнер
Послуги
Захист від усіх випадків FullCare
Максимальний захист техніки – ремонт у будь-яких випадках або компенсація до 80% вартості
Детальніше
+12 місяців гарантії
Додатковий захист вашої техніки – ремонт, обмін або компенсація у разі поломки
Детальніше
Без ремонту та очікування – отримайте компенсацію до 100% вартості пристрою
Екстра заміна
Без очікування ремонту – у разі гарантійної поломки замінимо товар на новий
Заміна / установка ОЗУ / SSD / HDD Ноутбука
Встановимо або замінимо модулі пам’яті та накопичувачі – монтаж і перевірка роботи системи
Доставка/самовивіз
Технічні характеристики
Тип
Призначення
Обсяг одного модуля
Кількість модулів
1 шт.
Форм-фактор
Частота
Пропускна спроможність
CAS Latency (CL)
CL19
ECC-пам'ять
Без підтримки ECC-пам'яті
XMP
Без підтримки профілю XMP
Напруга живлення
1.2 В
Додатково
Колір
Зелений
Статус ОЗП
Нова
Рекомендовані аксесуари
Твердотільні накопичувачі
Жорсткі диски
Примітка
Бренд
GoodRAM
Про товар
Інформація
Використовувати при t +10°С - +35°С, ϕ 20%-75% оточуючого середовища.
Зберігати при t +5°С - +35°С, ϕ 20%-75% в захищеному від дітей місці.
• service@telemart.ua
EAN
Гарантія
10 років
Функціональність
5
Якість
5
Ціна
4.3
Vit
Функціональність
Якість
Ціна
Купував у Telemart
Переваги
Недоліки
Олег
4.5
Купував у Telemart
Переваги
Недоліки
Илья
Отлично встала в ноутбук lenovo ideapad 330 17", работает без нареканий
Стабильная работа
Не заметил
Viktor
Доброго дня. Чи буде працювати дана оперативка(GoodRAM SODIMM DDR4 16GB 2666Mhz (GR2666S464L19/16G)) в комплекті із Micron 8 GB SO-DIMM DDR4 2666 MHz (MTA8ATF1G64HZ-2G6E1) ? Чи варто обрати якусь іншу ?
Илья
Почему на фото планка в 8гб? Товар то на 16
Тип
Призначення
Кількість модулів
1 шт.
Обсяг одного модуля
16 ГБ
Частота
2666 МГц
2 шт.
16 ГБ
3200 МГц
8 ГБ
3200 МГц
32 ГБ
3200 МГц