Блок живлення Gigabyte AORUS P1200W 1200W (GP-AP1200PM)
Код товару: 382719
Технічні характеристики
Форм-фактор
ATX
Потужність
1200 Вт
Вентилятор
140
ККД (Сертифікат 80 Plus)
Корекція коефіцієнта потужності (PFC)
Активний
Вихідні характеристики
+5V
25 А
+3.3V
25 А
+12V1
100 А
-12V
0.8 А
+5Vsb
3.5 А
Роз'єми
Підключення до материнської плати
20+4 pin
Підключення до відеокарт
6+2-pin 10 шт.
Живлення процесора
4 pin, 8 pin, 8+4 pin, 8+8 pin
Кількість роз'ємів 4-pin Molex
6 шт
Кількість роз'ємів SATA
16 шт
Кількість роз'ємів 4-pin floppy
2 шт
Зовнішній вигляд
Колір
Чорний
Габарити
150 x 160 x 86 мм
Додаткові характеристики
Дисплей
Відстібаються кабелі
Підсвічування
Захист від перевантажень
Статус БЖ
Новий
Додатково
Безпека
OCP (Захист від перевантаження будь-якого з виходів блоку окремо)
OVP (Захист від підвищення напруги в мережі)
OPP (Захист від перевантаження)
OTP (Захист від перегріву)
SCP (Захист від короткого замикання)
UVP (Захист від зниження напруги в мережі)
Вбудований цифровий LCD дисплей
Підтримка RGB Fusion 2.0
Функція видалення пилу вентилятором
Примітка
Бренд
Gigabyte
Про товар
Інформація
Використовувати при t +10°С - +35°С, ϕ 20%-75% оточуючого середовища.
Зберігати при t +5°С - +35°С, ϕ 20%-75% в захищеному від дітей місці.
• service@telemart.ua
EAN
Гарантія
10 років
Функціональність
5
Якість
5
Ціна
Ваня Іванов
Функціональність
Якість
Ціна
Переваги
Недоліки
На щастя не виявив
Руслан
Блок живлення за свою ціну +- ок, але хотілося б і подешевше, 3090 + r9 3900x споживає 520 вт
Переваги
Показує потрібну мені інформацію (споживання)
Недоліки
Не помітив
Михайло
Немає
Роман
Якість норм начебто все шик
Поки що не помітив
Макс
Відмінний блок, гарний дизайн
Його ККД складає 92% при навантаженні 50%. Використовуються японські конденсатори, є шина +12В і вентилятор 140 мм, що вміє швидко обертатися у зворотному напрямку, усуваючи пил із задньої стінки системного блоку. Кольоровий рідкокристалічний екран збоку. Він показує стан блоку та здатний відображати тексти, зображення, анімацію GIF і навіть відео MP4. Відмінне місце для перегляду кіно, якщо монітор раптово вийде з ладу