Телевізор 2E 43" 43A06K (2E-43A06K) Black
Код товару: 535441
Основні
Призначення
Для спальні
Для вітальні
Для кухні
Тип
Діагональ
Роздільна здатність
Співвідношення сторін
16:9
Матриця
TFT
Підсвічування
Операційна система
Android 11.0
ОЗП
1 ГБ
Браузер
З браузером
Hdr
Підтримка функції HDR
Дисплей
Форма екрану
Плоский
Покриття
Матове
Частота оновлення
50 Гц
Яскравість
250 кд/м²
Час відгуку
8 мс
Кут огляду по горизонталі
178°
Кут огляду по вертикалі
178°
Бездротові технології та роз'єми
Бездротові технології
Wi-Fi (802.11 b/g/n)
Роз'єми
3 x HDMI 1.4
2 x USB 2.0
1 x LAN (RJ-45)
AV
RCA
Headphone Jack (3.5 mm)
Coaxial Digital Audio Output
CI Slot
Тюнери
Цифровий тюнер
DVB-S/S2
DVB-T2
Звук
Загальна потужність звуку динаміків
8 Вт
Кількість динаміків
2 динаміка
Додатково
Система звучання TruSurround XT
Додатково
Vesa
200x200 мм
Споживана потужність
80 Вт
Клас енергоспоживання
A+
Підтримка форматів файлів
MP3, JPEG
Телетекст
1000 сторінок
Спосіб управління
AirPlay
Технології
TruSurround XT
Noise reduction 3D
NICAM декодер
Кількість каналів - ATV:100, DTV:800
Apple AirPlay
Габарити і вага
Габарити без підставки
972 x 566 x 94 мм
Габарити з підставкою
972 х 611 x 212 мм
Вага з підставкою
7.1 кг
Колір
Чорний
Рік випуску
Країна виробник
Китай
Комплектація
Телевізор
Підставка
Пульт ДК 2 шт
Батарейки 4xAAA
Інструкція
Гарантійний талон
Рекомендовані аксесуари
Примітка
Бренд
2E
Про товар
Інформація
Використовувати при t +10°С - +35°С, ϕ 20%-75% оточуючого середовища.
Зберігати при t +5°С - +35°С, ϕ 20%-75% в захищеному від дітей місці.
Гарантія
24 місяці