Каталог
Акция
Жаркие скидки до -26% на игровую периферию ASUS!
До конца: 00 Дней 00 Часов 00 Минут 00 Секунд
content
content
content
Избранное Сравнение

З днем народження, TELEMART.UA!

01.09.2023

Ось уже рівно 13 щасливих років ми з вами!

Починали з телевізорів, смартфонів, дрібної побутової техніки… А з 2017 року даруємо українцям можливість поринути у світ ігор та цікавих дизайнерських проектів на топових моніторах, за допомогою сучасних та потужних відеокарт, процесорів, материнських плат, ОЗП та ін. За цей час десятки тисяч наших співвітчизників стали власниками ігрових, робочих чи дизайнерських ПК та ноутбуків. Ще десятки тисяч зробили апгрейд ПК, прискорили свої комп'ютери та лептопи, замінили HDD та SSD та отримали багато інших послуг з обслуговування комп'ютерів.

Ми зробимо все можливе для того, щоб з кожним наступним роком таких щасливих людей у нашій країні ставало дедалі більше. А також ми будемо і надалі допомагати нашим захисникам на фронті до повної та остаточної Перемоги України!

І хоча це день народження TELEMART.UA, ми хочемо звернутися з подякою та привітаннями до всіх наших клієнтів та партнерів. Дякуємо, що ви повірили у нас, довірилися нам, йдете по життю разом з нами тільки вперед! Бажаємо вам успіхів, процвітання, натхнення у всіх справах, благополуччя у родині, і саме головне – мирного неба над головою!

А тепер про подарунки! Сьогодні о 11:00 стартував розпродаж ПК, ноутбуків та комплектуючих зі знижками до 30%. Розпродаж триватиме до 19:00 13 вересня

Вам может быть интересно
Кешбек