Trade-In ПК, ноутбуков и комплектующих от TELEMART.UA
Каталог
Акция
Ралли в TELEMART.UA! Соревнуйся в игре Dirt 5 и выигрывай крутые призы от Logitech
До конца: 00 Дней 00 Часов 00 Минут 00 Секунд
content
content
content
Избранное Сравнение

Відкриття шоуруму TELEMART.UA в Харкові. Дата і інші подробиці

22.02.2021

26 лютого в Харкові відкривається комп'ютерний шоурум TELEMART.UA. Локація буде знаходитись на проспекті Незалежності, 17 та працювати щодня з 10:00 до 20:00. Оформити онлайн-замовлення з отриманням в новому шоурумі можна буде вже в цей четвер.

На відміну від двох останніх шоурумів, які спочатку ми відкривали в форматі точок самовивозу, а потім поступово заповнювали вітрини, харківська локація відкриється відразу в форматі шоуруму з повним асортиментом техніки і комплектуючих.

У новому шоурумі ми використали відкриті вітрини з вільним доступом до вмісту, точно такі, як і в інших шоурумах TELEMART.UA і вже звичний поділ на зони:

  • BRAND SPACE - тут розташовані комплектуючі, ігрова периферія і сувенірна атрибутика наших брендів-партнерів: AMD, GIGABYTE, ASUS. Товари в цій зоні можна подивитися, оцінити на дотик, протестувати і придбати без очікування. Також в ній розташовані два геймерських місця, обладнані найактуальнішою технікою, яку можуть протестувати всі бажаючі.

 

  • INNOVATION CUBE - місце, де збираються комп'ютери для наших клієнтів. За всім процесом можна спостерігати із залу - стіни цієї зони зроблені зі скла.

 

  • TELEMART ONLINE - це стійка видачі онлайн-замовлень.

 

Хоча карантин накладає ряд обмежень і влаштувати гучне свято на честь відкриття все ще не можна, ми приготували безпечні розваги із призами, про які розповімо трохи пізніше.

Вам может быть интересно
Кешбек