Каталог товаров
Каталог товаров

Ралі збірка! Збери ПК швидше за всіх та отримай монітор у подарунок

На честь дня народження TELEMART.UA влаштовує «Ралі збірку» – змагання на швидкісну збірку ПК. Приходь і покажи, хто найшвидший майстер зі збірки ПК!

Як прийняти участь у «Ралі збірці»:

  1. З 1 по 11 вересня зареєструйся на участь у «Ралі збірці». Зареєструватися можна: у консультанта у шоурумі в Києві та Дніпрі, за телефоном (067) 400-08-80 або через особисті повідомлення у Директ Instagram.
  2. У призначений час прийди в шоурум і збери ПК із запропонованих комплектуючих. Кожному учаснику буде надано комплект компонентів, з яких він має зібрати повноцінний ПК. Ми трохи полегшуємо завдання та встановлюємо процесор у гніздо на материнській платі. Решту кожен учасник повинен зробити самостійно. Тобто всі компоненти повинні бути встановлені і закріплені в корпусі на свої місця, всі проводи повинні бути правильно підключені, в тому числі і передня панель.
  3. Зафіксуй з консультантом час початку та закінчення процесу збірки. Фіксується час саме фізичного процесу збірки без часу на включення та запуск системи. Кожному учаснику надається ліміт в 1.5 години. Якщо після закінчення цього часу учасник не справляється зі збіркою, він автоматично вибуває з ралі.
  4. Учаснику може бути нарахований додатковий час до підсумкового за: невірно підключені компоненти (+1 хвилина), фізичне втручання продавця у процес збірки (+2 хвилини), усну підказку (+30 сек).
  5. Ралі вважається пройденим, якщо зібраний ПК вмикається та завантажується Windows без помилок.
  6. Приймати участь у «Ралі збірці» можна один раз за весь час змагань.
  7. «Ралі збірка» проходитиме у шоурумах TELEMART.UA у Києві та Дніпрі.
  8. Мінімальний вік учасника «Ралі збірки» – 16 років.

12 вересня ми оголосимо результати всіх учасників та оберемо переможця у кожному шоурумі – чий час, витрачений на процес збірки ПК буде найменшим, той і виграє геймерський монітор від одного з наших партнерів.

Подарунки переможцям: