Покупай частями до 12 месяцев!
Каталог товаров
Каталог товаров

Оверклокерські модулі пам'яті DDR5 Kingston почне поставляти вже в третьому кварталі

6 травня компанія Kingston оголосила про відправку модулів пам'яті DDR5 з можливістю розгону виробникам материнських плат для початку тестувань.

Розроблені Kingston модулі DDR5, забезпечені встановленим профілем XMP. При цьому, виробники материнських плат отримали можливість самостійно налаштовувати інтегровану схему управління живленням (PMIC), виходячи за рамки специфікації 1.1В DDR5, це дасть системі максимальну гнучкість при розгоні.

Тестування нових поколінь пам'яті вимагає тісної співпраці підприємств всієї галузі комп'ютерних комплектуючих. Завдяки надійним зв'язкам, встановленим компанією Kingston з провідними виробниками материнських плат і чіпсетів, виведення на ринок передових високопродуктивних рішень пам'яті з можливістю розгону стало реальним вже в поточному році – очікується, що нові модулі Kingston DDR5 надійдуть у продаж в третьому кварталі.

Протягом більш ніж трьох десятиліть своєї історії, Kingston ретельно проектує і тестує в процесі виробництва 100% пам'яті, що випускається - кожен осередок на кожній мікросхемі в кожному модулі.