Каталог товаров
Каталог товаров

MSI Україна стала спонсором велокоманди Quick Cycling Team

Наш партнер компанія MSI Україна також стала спонсором велосипедної команди Quick Cycling Team. MSI – це провідний ігровий бренд у світі, який виготовляє першокласні ноутбуки, відеокарти, материнські плати і настільні ПК.

Компанія витратила незліченну кількість годин і залучила багато ресурсів для спільноти eSports, щоб підтримати найкращих геймерів світу. Проте цього разу, Offline Sport Team стала виключенням.

Джош Луо, продакт-менеджер категорії Computing and displays MSI Україна:

«Не лише сучасні технології роблять MSI ігровим брендом. Багато років ми спонсоруємо понад 20 професійних команд по всьому світу. Ми проводимо власні ігрові турніри MSI MGA (Masters Gaming Arena), чим створили глобальну сцену і численні можливості для любителів і професійних геймерів. Проте, працюючи у кожній країні ми помічаємо і інші галузі спорту, які розвиваються. Так, ми дізналися про українську велокоманду Quick Cycling Team і вирішили її підтримати разом із нашим партнером TELEMART.UA. Це наш перший досвід підтримки offline спорту. Сподіваємось, разом ми зможемо зробити його краще».

 

Теги: ,