Каталог
Акция
Жаркие скидки до -26% на игровую периферию ASUS!
До конца: 00 Дней 00 Часов 00 Минут 00 Секунд
content
content
content
Избранное Сравнение

Квест «Бойова перепустка від TELEMART.UA» – проходь завдання, збирай бонуси та міняй їх на подарунки

01.09.2022

Марафон сюрпризів до дня народження TELEMART.UA розпочинається!

Проходьте квест «Бойова перепустка» та отримуйте за виконання завдань бонуси, які зможете обміняти на подарунки!

Щоб розпочати квест, зайдіть у свій Особистий кабінет на сайті telemart.ua та перейдіть до розділу «Бойова перепустка від TELEMART.UA». Якщо у вас ще немає Особистого кабінету на нашому сайті, зареєструйте його. Всі завдання виконуйте під своїм обліковим записом, оскільки завдання, виконані без входу до облікового запису, ми не зможемо врахувати.

Отже, за які завдання нараховуватимуться бонуси:

  1. Купити один товар з акційного розпродажу з ціною від 1000 грн. Оберіть потрібний товар на сторінці розпродажу, оформіть замовлення та чекайте на підтвердження. Завдання вважається виконаним після погодження замовлення. (+350 бонусів)
  2. Підписатися на Instagram TELEMART.UA та EVOLVE. Зробити скріншоти з підписками і надіслати їх в Директ акаунту @telemartua. У повідомленні обов'язково вкажіть номер телефону або пошту, на які зареєстрований ваш Особистий кабінет на сайті telemart.ua. Це необхідно для того, щоб ми могли нарахувати бонуси.(+100 бонусів)
  3. Зробити репост цього допису до себе у сторіс. Після чого написати в Директ і також вказати номер телефону або пошту, на які зареєстрований ваш Особистий кабінет на сайті telemart.ua. (+50 бонусів)
  4. Залишити об'єктивний коментар на Hotline про магазин TELEMART.UA. У коментарі обов'язково вкажіть номер вашого замовлення, щоб ми могли нарахувати вам бонуси. (+50 бонусів)
  5. Зібрати збірку у Конфігураторі ПК на сайті telemart.ua та зберегти її в Особистому кабінеті.(+25 бонусів)
  6. Зайти під своїм акаунтом та залишити об'єктивний коментар до будь-якого купленого вами товару у нашому магазині. (+25 бонусів)

Статус виконання завдань та нарахування бонусів оновлюватимуться щодня з 18:00 до 19:00 в Особистому кабінеті.

Час проведення квесту – з 1 до 10 вересня включно. 11-12 вересня відкриється можливість придбати акційні товари за бонуси. Бонусами можна буде сплатити повну вартість товарів, якщо кількість бонусів дорівнює вартості акційного товару.

Повні умови квесту доступні на сторінці «Бойова перепустка від TELEMART.UA» у вашому Особистому кабінеті.

Вам может быть интересно
Кешбек