Бесплатная доставка "Новая почта" от 2000 грн
Каталог
Акция
К предзаказу зарядной станции – внешний аккумулятор на 20000 мАч в подарок
До конца: 00 Дней 00 Часов 00 Минут 00 Секунд
Акция
Жаркие скидки до -26% на игровую периферию ASUS!
До конца: 00 Дней 00 Часов 00 Минут 00 Секунд
Акция
Бесплатная доставка на картриджи ColorWay и PrintPro
До конца: 00 Дней 00 Часов 00 Минут 00 Секунд
content
content
content
Избранное Сравнение

Квест «Бойова перепустка від TELEMART.UA» – проходь завдання, збирай бонуси та купуй бажане

18.11.2022

Квест «Бойова перепустка» повертається! Проходьте завдання та отримуйте за виконання бонуси, які зможете витратити на бажані покупки!

Щоб розпочати квест, зайдіть у свій Особистий кабінет та перейдіть до розділу «Бойова перепустка від TELEMART.UA».

Якщо у вас ще немає Особистого кабінету, зареєструйте його. Сторінка з Бойовою перепусткою відображається в Особистому кабінеті користувача. Всі завдання виконуйте під своїм обліковим записом, оскільки завдання, виконані без входу до облікового запису, ми не зможемо врахувати.

Отже, за які завдання нараховуватимуться бонуси:

1) Купити 1 товар з акційного розпродажу з ціною від 1000 грн. Оберіть товар на сторінці розпродажу, оформіть замовлення та чекайте на підтвердження. Завдання вважається виконаним після погодження замовлення. (+200 бонусів)

2)Придбати акційний товар вартістю від 1000 грн за передплатою (Monobank, Оплата частинами, Portmone, Безнал с ПДВ та без ПДВ). (+100 бонусів)

3) Написати пост в Instagram – «Чому я обираю TELEMART.UA на Чорну п'ятницю» і тегнути нашу сторінку @telemart.ua у цьому пості. Посилання на цей пост треба додати у форму завдання, щоб ми могли його зарахувати як виконане. (+50 бонусів)

4) Залишити об'єктивний коментар на Hotline про магазин TELEMART.UA. У коментарі обов'язково вкажіть номер вашого замовлення у рядку «Номер замовлення», щоб ми могли нарахувати вам бонуси. (+50 бонусів)

5) Зібрати збірку у Конфігураторі ПК на сайті telemart.ua та зберегти її в Особистому кабінеті.(+25 бонусів)

6) Зайти під своїм акаунтом та залишити об'єктивний коментар до будь-якого купленого вами товару у нашому магазині. (+25 бонусів)

  • Статус виконання завдань та нарахування бонусів оновлюватимуться щодня з 18:00 до 19:00 в Особистому кабінеті.
  • Час проведення квесту – з 21 до 25 листопада включно. Завдання виконані до або після даного часу не перевіряються та не зараховуються.
  • 26-27 листопада відкриється можливість придбати товари за бонуси. Бонусами можна буде сплатити повну вартість товарів зі сторінки Бойової перепустки. За всі інші товари також можна сплачувати бонусами, але в кількості – до 50% від вартості товару.

Повні умови доступні на сторінці «Бойова перепустка від TELEMART.UA» у вашому Особистому кабінеті.

 

Вам может быть интересно
Кешбек