Ноутбук Asus TUF Gaming A15 FA507NV-LP109 (90NR0E85-M00B50) Mecha Gray
Код товару: 610777
Процесор
Процесор
AMD Ryzen 5 7535HS (3.3-4.55 ГГц)
Продуктивність процесору
19114
Кількість ядер
Кількість потоків
12 потоків
Об'єм кеша L3
Відеокарта
Відеокарта
Обсяг відеопам'яті
Тип відеопам'яті
GDDR6
Продуктивність відеокарти
Додатково
2420MHz* at 140W (2370MHz Boost Clock+50MHz OC, 115W+25W Dynamic Boost)
Дисплей
Діагональ
Роздільність
Тип матриці
IPS
Частота оновлення
Покриття
Матове
Яскравість
250 кд/м²
Adobe RGB
75.35 %
NTSC
72 %
Додатково
Оперативна пам'ять
Обсяг
Частота
Тип
Кількість слотів
2 слоти
Максимальний підтримуваний обсяг
32 ГБ
Встановлена оперативна пам'ять 2 x 8 ГБ
Внутрішній накопичувач
PCIe NVMe 4.0, M.2
Порти і бездротові технології
Порти
1 x HDMI 2.1
2 x USB 3.2
1 x USB 3.2 Type-C
1 x USB 4 (Type-C)
1 x LAN (RJ-45)
1 x miniJack (3.5 мм)
Бездротові технології
Wi-Fi 6 (802.11ax) Dual band
Bluetooth 5.3
Мультимедіа
Мультимедіа
Веб-камера
Мікрофон
Звукова система
Камера HD 720P
Акумулятор
Літій-іонний (Li-ion)
Ємність
90 Вт·год
Кількість осередків батареї
4 осередки
Оптичний привід
Встановлена ​​операційна система
Особливості
Безрамковий
Підсвічування клавіатури
Підсвічування клавіатури
RGB
Розкладка клавіатури
Українська, англійська і російська розкладки
Клавіатура острівного типу
Модуль TPM
Габарити
354 x 251 x 24.9 мм
Вага
2.2 кг
Колір
Статус ноутбука
Новий
Рекомендовані аксесуари
Оптичні приводи
Примітка
Бренд
Asus
Про товар
Інформація
Використовувати при t +10°С - +35°С, ϕ 20%-75% оточуючого середовища.
Зберігати при t +5°С - +35°С, ϕ 20%-75% в захищеному від дітей місці.