ОЗП Transcend DDR5 8GB 4800Mhz JetRam (JM4800ALG-8G)
Код товару: 762312
Немає в наявності
Немає в наявності
Тип
Призначення
Кількість модулів
1 шт.
Обсяг одного модуля
8 ГБ
Частота
4800 МГц
Тип
Призначення
Кількість модулів
2 шт.
Обсяг одного модуля
8 ГБ
Частота
5200 МГц
2 шт.
5600 МГц
6000 МГц
6000 МГц
Технічні характеристики
1 шт.
Форм-фактор
4.8 ГГц
Пропускна спроможність
CAS Latency (CL)
CL40
ECC-пам'ять
Без підтримки ECC-пам'яті
XMP
Без підтримки профілю XMP
Напруга живлення
1.1 В
Додатково
Робоча температура
Від 0 до 85 °C
Додатково
288-контактний модуль DIMM
Колір
Зелений
Статус ОЗП
Нова
Рекомендовані аксесуари
Твердотільні накопичувачі
Жорсткі диски
Примітка
Бренд
Transcend
Про товар
Інформація
Використовувати при t +10°С - +35°С, ϕ 20%-75% оточуючого середовища.
Зберігати при t +5°С - +35°С, ϕ 20%-75% в захищеному від дітей місці.
Гарантія
10 років
Відповідні міжнародним стандартам JEDEC, модулі пам'яті Transcend DDR5 JetRam нового покоління виготовляються з використанням чіпів DRAM класу ETT, які пройшли строгу перевірку на працездатність у різних умовах. DDR5 має два незалежні 32-бітові канали, що забезпечують швидкість до 4800 МТ/с. Низька робоча напруга 1,1 В та наявність контролера PMIC сприяють зниженню енергоспоживання вашого комп'ютера та підвищують ефективність роботи системи. Функція ECC автоматично виявляє та виправляє можливі помилки, підвищуючи цілісність даних та стабільність роботи.
Функціональність
Якість
Ціна
4800 МГц
5200 МГц
5600 МГц
6000 МГц
6000 МГц