Термопрокладка Thermal Grizzly Minus Pad 8 120x20x3mm (TG-MP8-120-20-30-1R)
Код товару: 242382
549
-4%
569
Є в наявності
Є в наявності
Способи оплати
Оплата частинами/кредит:
Виберіть банк-партнер
Доставка/самовивіз
Основне
Габарити
120 x 20 мм
Товщина
3 мм
Теплопровідність
8 Вт/(м*К)
Робоча температура
От -100 до +250 °C
Колір
Рожевий
Примітка
Бренд
Thermal Grizzly
Про товар
Інформація
Використовувати при t +10°С - +35°С, ϕ 20%-75% оточуючого середовища.
Зберігати при t +5°С - +35°С, ϕ 20%-75% в захищеному від дітей місці.
• service@telemart.ua
EAN
Гарантія
Без гарантії