Монітор Samsung 49" Odyssey OLED G9 G91SD (LS49DG910SIXUA) Silver / OLED / 144 Гц
Код товару: 842368
Немає в наявності
Немає в наявності
Аналоги Монітор Samsung 49" Odyssey OLED G9 G91SD (LS49DG910SIXUA) Silver
Діагональ
49″
Роздільна здатність
5120x1440
Тип матриці
Частота оновлення
144 Гц
Час відгуку
0.03 мс
Яскравість
250 кд/м²
Співвідношення сторін
32:9
Діагональ
26.5″
Роздільна здатність
Тип матриці
Частота оновлення
480 Гц
Час відгуку
0.03 мс
Яскравість
450 кд/м²
Співвідношення сторін
32″
240 Гц
260 кд/м²
27″
500 Гц
300 кд/м²
26.5″
QD-OLED
500 Гц
QD-OLED
240 Гц
450 кд/м²
360 Гц
1000 кд/м²
Основні
Призначення
49″
5120x1440
32:9
Дисплей
Покриття
Максимальна частота оновлення
144 Гц
250 кд/м²
Статична контрастність
Передача кольору
1 млрд кольорів
Бітність матриці
10 bit
Кут огляду по горизонталі
178°
Кут огляду по вертикалі
178°
DCI-P3
99 %
Корпус
Інтерфейси
1 x DisplayPort 1.4
1 x HDMI 2.1
1 x Micro HDMI 2.1
Додаткові інтерфейси
2 x USB 3.2 Gen 2 Type-C (Downstream)
1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C (Upstream)
1 x AUDIO
Можливості
Регулювання висоти
Регулювання кута нахилу
Нахил
від +15° до -2 °
Регулювання висоти
0–120 мм
Додатково
Технологія синхронізації
FreeSync
G-Sync
Радіус кривизни
1800R
Блок живлення
Зовнішній
Споживана потужність у робочому режимі
220 Вт
Споживана потужність у вимкненому режимі
0.3 Вт
Споживана потужність у режимі очікування
0.5 Вт
Фірмові технології
Energy Saving Solution
Eye Saver Mode
Flicker Free
Quantum Dot Color
Virtual AIM Point
Adaptive Picture
Особливості
Безрамковий дисплей
Вигнутий екран
PIP (Picture-in-Picture)
PBP (Picture-by-Picture)
HDR10+
Додатково
VESA DisplayHDR True Black 400
Габарити і комплектація
Комплектація
Монітор
Кабель живлення
Кабель DisplayPort
Кабель USB Type-C на USB Type-A
Габарити
1194.7 x 529.3 x 284.1 мм (з підставкою)
1194.7 x 365 x 180.8 мм (без підставки)
Габарити в упаковці
1352 x 240 x 474 мм
Вага
12.9 кг (з підставкою)
9.2 кг (без підставки)
Вага в упаковці
18.5 кг
Колір
Срібний
Рекомендовані аксесуари
Примітка
Бренд
Samsung
Про товар
Інформація
Використовувати при t +10°С - +35°С, ϕ 20%-75% оточуючого середовища.
Зберігати при t +5°С - +35°С, ϕ 20%-75% в захищеному від дітей місці.
• service@telemart.ua
EAN
Гарантія
24 місяці
  • Дисплей: OLED Dual QHD (5120x1440), 32:9, 110 PPI — неймовірна чіткість та насиченість кольорів.
  • HDR: VESA DisplayHDR True Black 400 — глибокі чорні та яскраві кольори без відблисків.
  • Сумісність: NVIDIA G-Sync та AMD FreeSync Premium Pro — синхронізація для бездоганних сцен.
  • Енергоощадність: Автоматичне зниження яскравості після 10 хвилин бездіяльності.
  • Ергономіка: Регулювання висоти, нахилу та повороту — комфорт для тривалих ігор.
  • Дизайн: Сучасний металевий корпус — стильне доповнення до ігрової зони.
Функціональність
Якість
Ціна