Телевізор LG 32" 32LQ6300 Black
Код товару: 535460
10 999
Є в наявності
Є в наявності
Способи оплати
Оплата частинами/кредит:
Виберіть банк-партнер
Доставка/самовивіз
Основні
Призначення
Для спальні
Для вітальні
Для кухні
Тип
Діагональ
Роздільна здатність
Співвідношення сторін
16:9
Підсвічування
Операційна система
webOS
Процесор зображення
4 ядра α5 Gen5
Браузер
З браузером
Hdr
Підтримка функції HDR10
Дисплей
Форма екрану
Плоский
Покриття
Антивідблиск
Частота оновлення
60 Гц
Кут огляду по горизонталі
178°
Кут огляду по вертикалі
178°
Бездротові технології та роз'єми
Бездротові технології
Wi-Fi 5
Bluetooth 5.0
Роз'єми
2 x HDMI
1 x USB 2.0
1 x LAN (RJ-45)
1 x Оптичний Аудіо вихід
2 x Вхід для антени (RF)
CI Slot
Тюнери
Цифровий тюнер
DVB-T
DVB-T2
DVB-C
DVB-S
DVB-S2
Звук
Загальна потужність звуку динаміків
10 Вт
Кількість динаміків
2 динаміка
Сабвуфер
Без сабвуфера
Додатково
AI Sound
Clear Voice Pro
Додатково
Vesa
200x200 мм
Підтримувані формати аудіо
AC3(Dolby Digital), EAC3, HE-AAC, AAC, MP2, MP3, PCM, WMA,apt-X
Телетекст
Спосіб управління
Airplay 2
Технології
HDR10
HLG
AI Sound
Геймерські функції
Game Optimiser
HGIG
Clear Voice Pro
Технологія AI Home
Технологія AI Recommendation
Робота з додатком Apple AirPlay 2
HDR10 Pro
Габарити і вага
Габарити без підставки
736 x 82.9 x 436 мм
Габарити з підставкою
736 x 180 x 464 мм
Вага без підставки
4.65 кг
Вага з підставкою
4.7 кг
Колір
Чорний
Країна виробник
Польща
Комплектація
Телевізор
Батарейки
Кабель живлення
Інструкція
Гарантійний талон
Рекомендовані аксесуари
Примітка
Бренд
LG
Про товар
Інформація
Використовувати при t +10°С - +35°С, ϕ 20%-75% оточуючого середовища.
Зберігати при t +5°С - +35°С, ϕ 20%-75% в захищеному від дітей місці.
• service@telemart.ua
EAN
Гарантія
12 місяців