Телевізор Kivi 32" 32H820KB Black
Код товару: 826154
Основні
Призначення
Для спальні
Для вітальні
Тип
Діагональ
Роздільна здатність
Співвідношення сторін
16:9
Матриця
ADS
Підсвічування
Операційна система
Google TV
Об'єм постійної пам'яті
8 ГБ
Hdr
Підтримка функції HDR
Дисплей
Форма екрану
Плоский
Покриття
Матове
Частота оновлення
60 Гц
Час відгуку
6 мс
Кут огляду по горизонталі
178°
Кут огляду по вертикалі
178°
Статична контрастність
1700:1
Бездротові технології та роз'єми
Бездротові технології
Wi-Fi 5
Bluetooth 5.1
Роз'єми
2 x HDMI
1 x LAN
1 x композитний (вхід)
1 x mini-jack 3.5 мм (вихід)
1 x S/PDIF
2 x USB 2.0
1 x CI
CI Slot
Тюнери
Цифровий тюнер
DVB-T
DVB-T2
DVB-C
HbbTV
Звук
Загальна потужність звуку динаміків
20 Вт
Кількість динаміків
2 динаміка
Сабвуфер
Без сабвуфера
Додатково
Система звучання Dolby Atmos
Додатково
Vesa
200x200 мм
Споживана потужність
75 Вт
Голосове керування
Спосіб управління
Голосове управління
Chromecast
Технології
HLG
Dolby Digital
Dolby Atmos
Габарити і вага
Габарити без підставки
717 x 424 x 82 мм
Габарити з підставкою
717 x 478 x 198 мм
Вага з підставкою
4.1 кг
Колір
Чорний
Рік випуску
Комплектація
Телевізор
Підставка
Пульт дистанційного керування
Інструкція
Гарантійний талон
Рекомендовані аксесуари
Примітка
Бренд
Kivi
Про товар
Інформація
Використовувати при t +10°С - +35°С, ϕ 20%-75% оточуючого середовища.
Зберігати при t +5°С - +35°С, ϕ 20%-75% в захищеному від дітей місці.
• service@telemart.ua
EAN
Гарантія
12 місяців
  • Аудіосистема потужністю 2x10 Вт підтримує Dolby Atmos і Dolby Digital, створюючи об’ємне звучання. Телевізор також підтримує Dolby Vision, HDR, HLG — для покращення якості зображення.
  • Телевізор має чорний корпус з пластиковими ніжками (відстань між ними — 670 мм) і підтримує VESA 200x200 мм. Корисні функції: таймер сну, блокування від дітей, телетекст.