ОЗП G.Skill DDR5 32GB (2x16GB) 5600Mhz Trident Z5 Silver (F5-5600J4040C16GX2-TZ5S)
Код товару: 475767
Архівний
Архівний
Тип
Призначення
Кількість модулів
2 шт.
Обсяг одного модуля
16 ГБ
Частота
5600 МГц
Схема таймінгів
Тип
Призначення
Кількість модулів
2 шт.
Обсяг одного модуля
16 ГБ
Частота
6000 МГц
Схема таймінгів
6000 МГц
6000 МГц
6000 МГц
6000 МГц
6000 МГц
Технічні характеристики
Форм-фактор
5.6 ГГц
Пропускна спроможність
CAS Latency (CL)
CL40
ECC-пам'ять
Без підтримки ECC-пам'яті
AMD EXPO
Без підтримки профілю AMD EXPO
Напруга живлення
1.2 В
Додатково
Особливості
Охолодження модуля
Додатково
Алюмінієве тепловідведення
Підтримка XMP 3.0
Колір
Сріблястий з чорним
Статус ОЗП
Нова
Рекомендовані аксесуари
Твердотільні накопичувачі
Жорсткі диски
Примітка
Бренд
G.Skill
Про товар
Інформація
Використовувати при t +10°С - +35°С, ϕ 20%-75% оточуючого середовища.
Зберігати при t +5°С - +35°С, ϕ 20%-75% в захищеному від дітей місці.
• service@telemart.ua
EAN
Гарантія
5 років
Функціональність
Якість
Ціна
5600 МГц
6000 МГц
6000 МГц
6000 МГц
6000 МГц
6000 МГц
6000 МГц