ОЗП GoodRAM DDR5 32GB (2x16GB) 6000Mhz IRDM Black (IR-6000D564L30S/32GDC)
Код товару: 562849
Загальний обсяг, ГБ
17 599
Є в наявності
Є в наявності
Купити
Обміняти за Trade-In
Способи оплати
Послуги
Захист від усіх випадків FullCare
Максимальний захист техніки – ремонт у будь-яких випадках або компенсація до 80% вартості
Детальніше
+12 місяців гарантії
Додатковий захист вашої техніки – ремонт, обмін або компенсація у разі поломки
Детальніше
Без ремонту та очікування – отримайте компенсацію до 100% вартості пристрою
Екстра заміна
Без очікування ремонту – у разі гарантійної поломки замінимо товар на новий
Заміна / установка ОЗУ/SSD/HDD ПК
Встановимо або замінимо модулі пам’яті та накопичувачі – монтаж і перевірка роботи системи
Доставка/самовивіз
Технічні характеристики
Тип
Призначення
Обсяг одного модуля
Кількість модулів
2 шт.
Форм-фактор
Частота
6 ГГц
Пропускна спроможність
CAS Latency (CL)
CL30
Схема таймінгів
ECC-пам'ять
Підтримка ECC-пам'яті
Напруга живлення
1.35 В
Додатково
Особливості
Охолодження модуля
Додатково
Алюмінієве тепловідведення
Підтримка XMP 3.0
Габарити
133.35 x 31.25 x 6 мм
Габарити в упаковці
150 x 53 x 23.6 мм
Вага
66 г
Вага в упаковці
91 г
Колір
Чорний
Статус ОЗП
Нова
Рекомендовані аксесуари
Твердотільні накопичувачі
Жорсткі диски
Примітка
Бренд
GoodRAM
Про товар
Інформація
Використовувати при t +10°С - +35°С, ϕ 20%-75% оточуючого середовища.
Зберігати при t +5°С - +35°С, ϕ 20%-75% в захищеному від дітей місці.
• service@telemart.ua
EAN
Гарантія
10 років
Функціональність
Якість
Ціна
Євген
5
Функціональність
Якість
Ціна
Купував у Telemart
Переваги
Недоліки
Нет
Сергій
5
Купував у Telemart
Брав по знижці. Все запустилося без проблем в експо , стабільно працює
Переваги
Недоліки
Не помітив
Сергій
Евгений
Адекватная цена, хорошая скорость, имеют сразу встроенный пассивный охлад
нет таких
Вадим
відповідає заявленим характеристикам, добре працює і на базовій частоті і на 6000МГц
Анастасія
Шик
Артем
Ціна, все працює
Нема
Чернышов
Профіль Expo 1 6000 герц , легко і беззаперечно ввімкнувся, в парі з процесором 7500f.
Працює
Немає
Костянтин
expo профіль виставив
чіпи hynix
поки не було
Сергей
чипы Hynix
время покажет
Євгеній
Олександр
Чи буде нормально працювати з EXPO профілем на Gigabyte B850 Gaming X Wifi + Ryzen 7500F?
Данило
Чи сумісна ця ОЗП разом і з материнкою MSI B650 GAMING PLUS WIFI?
Максим
НА B650 LIVEMIXER запуститься?
Валентин
VOLODYMYR
Вітаю.які чіпи стоять?
Тип
Призначення
Кількість модулів
2 шт.
Обсяг одного модуля
16 ГБ
Частота
6000 МГц
Схема таймінгів
16 ГБ
6000 МГц
6000 МГц
6000 МГц
6000 МГц
6000 МГц
6000 МГц