ОЗП Corsair DDR4 8GB 3000Mhz Vengeance LPX (CMK8GX4M1D3000C16) Black (Відновлено продавцем
Код товару: 771849
Немає в наявності
Немає в наявності
Обсяг одного модуля
8 ГБ
Частота
3000 МГц
Обсяг одного модуля
8 ГБ
Частота
3200 МГц
Схема таймінгів
3200 МГц
3200 МГц
3200 МГц
3200 МГц
2 шт.
3600 МГц
CAS Latency (CL)
CL16
Напруга живлення
1.35 В
Додатково
Алюмінієвий тепловідвід
Підтримка XMP 2.0
Серія для розгону (overclocking)
Інформація
Використовувати при t +10°С - +35°С, ϕ 20%-75% оточуючого середовища.
Зберігати при t +5°С - +35°С, ϕ 20%-75% в захищеному від дітей місці.
Ціна
3000 МГц
3200 МГц
3200 МГц
3200 МГц
3200 МГц
3200 МГц
2 шт.
3600 МГц