Уцінка блок живлення CHIEFTEC Polaris 850W (PPS-850FC) (Розкрита упаковка, 823828)
Код товару: 823828
5 799
-8%
В наявності 1 шт
В наявності 1 шт
Купити
Обміняти за Trade-In
Способи оплати
Оплата частинами/кредит:
Виберіть банк-партнер
Послуги
+9 місяців додаткової гарантії
Додатковий захист вашої техніки – ремонт, обмін або компенсація у разі поломки
Детальніше
Заміна / встановлення блоку живлення
599
Детальніше
Аксесуари
Доставка/самовивіз
Технічні характеристики
Форм-фактор
ATX
Потужність
850 Вт
Вентилятор
140
ККД (Сертифікат 80 Plus)
Корекція коефіцієнта потужності (PFC)
Активний
Вихідні характеристики
+5V
22 А
+3.3V
22 А
+12V1
70.8 А
-12V
0.3 А
+5Vsb
3 А
Роз'єми
Підключення до материнської плати
20+4 pin
Підключення до відеокарт
6+2-pin 4 шт.
Живлення процесора
4 pin, 8 pin, 8+4 pin, 8+8 pin
Кількість роз'ємів 4-pin Molex
4 шт
Кількість роз'ємів SATA
12 шт
Зовнішній вигляд
Колір
Чорний
Габарити
160 x 150 x 86 мм
Додаткові характеристики
Відстібаються кабелі
Захист від перевантажень
Статус БЖ
Відновлен продавцем
Додатково
Безпека
OVP (Захист від підвищення напруги в мережі)
OPP (Захист від перевантаження)
OCP (Захист від перевантаження будь-якого з виходів блоку окремо)
SCP (Захист від короткого замикання)
OTP (Захист від перегріву)
AFC (Автоматичний контроль швидкості вентилятора)
SIP (Захист від сплесків і кидків напруги)
UVP (Захист від пониження напруги в мережі)
Примітка
Бренд
CHIEFTEC
Про товар
Інформація
Використовувати при t +10°С - +35°С, ϕ 20%-75% оточуючого середовища.
Зберігати при t +5°С - +35°С, ϕ 20%-75% в захищеному від дітей місці.
Гарантія
24 місяці
'Причина уцінки:
Оригінальна упаковка розкрита. Можливі незначні сліди використання товару.'
Функціональність
Якість
Ціна
Потужність
850 Вт
Форм-фактор
Сертифікат
Підключення до відеокарт
6+2-pin 4 шт.
850 Вт
Сертифікат
850 Вт