Зарядна станція APC Schneider OffGrid 500 500W 517Wh (PPS500-GR)
Код товару: 867094
24 247
Є в наявності
Є в наявності
Способи оплати
Доставка/самовивіз
Вхідні параметри
Вхід 220В
Прикурювач
12 В
Сонячна батарея
200 Вт максимально
Час перезарядки
Від мережі 220В
7 годин
Від сонячної батареї
Сонячна панель 200 Вт - 3 години
Вихідні параметри
Номінальна потужність
500 Вт
Максимальна потужність
749 Вт
Вихід USB Type-A
3 порта (5В/2.4А) 12 Вт
Вихід USB Type-C
1 порт PD: 60 Вт
1 порт QC: 18 Вт
Підтримка швидкого заряджання
Вихід прикурювача
1 порт (12В/10А)
Вихід 220В
2 розетки (загальна потужність 500 Вт/перенапруга 749 Вт, 230 В)
Вихід постійного струму
2 x 12V/10A DC 5521 (розетки 5.5 мм)
Безпровідна зарядка
Акумулятор
Ємність аккумулятору
517 Вт·год
Тип акумулятора
Li-Ion (літій-іонний)
Додатково
LED-ліхтар
Робоча температура
від 0 до +40 ℃
Матеріал
Пластик
Додатково
Ступінь захисту IP40
Габарити
250 х 200 х 204 мм
Вага
5.5 кг
Колір
Чорний із зеленим
Комплектація
Зарядна станція
Кабель для зарядки від мережі
Кабель для зарядки від автоприкурювача
Документація
Рекомендовані аксесуари
Примітка
Бренд
APC
Про товар
Інформація
Використовувати при t +10°С - +35°С, ϕ 20%-75% оточуючого середовища.
Зберігати при t +5°С - +35°С, ϕ 20%-75% в захищеному від дітей місці.
Гарантія
24 місяці
Портативна електростанція Schneider Electric OffGrid 500 забезпечує 517 Вт·год ємності та номінальну потужність 500 Вт завдяки літій-іонному акумулятору. Пристрій має чисту синусоїду на двох розетках AC, 3 порти USB-A, 2 USB-C PD до 60 Вт, автомобільний порт, 2 DC5521 та бездротову зарядку 15 Вт. Заряджання можливе від мережі (~7 годин), автомобіля або сонячних панелей до 200 Вт (3 години). Вага 5,5 кг і компактні розміри полегшують перенесення.
Особливості
  • Два порти USB-C PD потужністю до 60 Вт забезпечують швидку зарядку сучасних смартфонів, планшетів і ноутбуків.
  • Бездротова зарядка 15 Вт зручно розташована на верхній панелі для використання гаджетів без кабелів.