Корпус 2E Credo V200B 400W (2E-V200B-400) Black
Код товару: 625491
Немає в наявності
Немає в наявності
Форм-фактор
Micro-ATX
Mini-ITX
Тип
Наявність блоку живлення
Потужність БЖ
400 Вт
3.5″ внутрішніх відсіків
2 x 3.5″ внутрішніх відсіків
2.5″ відсіків
2 x 2.5″ відсіків
Слотів розширення
4 слота розширення
Форм-фактор
Micro-ATX
ITX
Тип
Наявність блоку живлення
Потужність БЖ
400 Вт
2.5″ відсіків
5 x 2.5″ відсіків
Слотів розширення
4 слота розширення
Основне
Форм-фактор материнської плати
Mini-ITX
Підсвічування
Без підсвічування
Охолодження
Попередньо встановлені вентилятори (на задній панелі)
1 x 80 мм
Загальна кількість встановлених вентиляторів
Можливість встановити СРО
Без можливості встановити СВО
Максимальна висота кулера
140 мм
Блок живлення
400 Вт
Розташування відсіку для БЖ
Верхнє розташування відсіку для БЖ
Відсіки
2 x 3.5″ внутрішніх відсіків
2 x 2.5″ відсіків
Кількість слотів розширення
Порти
Порти
2 x USB 3.0
1 x порт для навушників і мікрофону
Розташування портів
Додатково
Максимальна довжина відеокарти
250 мм
Особливості
Без бокового вікна
Матеріал
Сталь з пластиком
Дизайн фронтальної панелі
Товщина стінок
0.6 мм
Габарити
353 x 260 x 165 мм
Вага
2.8 кг
Колір
Статус корпусу
Новий
Рекомендовані аксесуари
Системи охолодження
Твердотільні накопичувачі
Жорсткі диски
Примітка
Бренд
2E
Про товар
Інформація
Використовувати при t +10°С - +35°С, ϕ 20%-75% оточуючого середовища.
Зберігати при t +5°С - +35°С, ϕ 20%-75% в захищеному від дітей місці.
• service@telemart.ua
EAN
Гарантія
12 місяців
Функціональність
Якість
Ціна
400 Вт
ITX
400 Вт