Телевізор 2E 32" 32A07KH (2E-32A07KH) Black
Код товару: 694642
6 599
Є в наявності
Є в наявності
+46 бонусів
Способи оплати
Оплата частинами/кредит:
Виберіть банк-партнер
Доставка/самовивіз
Основні
Призначення
Для спальні
Для вітальні
Для кухні
Тип
Діагональ
Роздільна здатність
Співвідношення сторін
16:9
Підсвічування
Операційна система
Google TV 3.0
ОЗП
1.5 ГБ
Об'єм постійної пам'яті
8 ГБ
Hdr
Підтримка функції HDR
Дисплей
Форма екрану
Плоский
Покриття
Матове
Частота оновлення
60 Гц
Яскравість
250 кд/м²
Кут огляду по горизонталі
178°
Кут огляду по вертикалі
178°
Статична контрастність
Бездротові технології та роз'єми
Бездротові технології
Wi-Fi
Bluetooth
Роз'єми
2 x HDMI
2 x USB 2.0
1 x LAN (RJ-45)
1 x AUX OUT
1 x Digital Audio Out
CI Slot
Тюнери
Цифровий тюнер
DVB-T2
Звук
Загальна потужність звуку динаміків
16 Вт
Кількість динаміків
2 динаміка
Сабвуфер
Без сабвуфера
Додатково
Vesa
200x100 мм
Споживана потужність
41 Вт
Підтримувані формати фото
JPEG, jpg
Клас енергоспоживання
A
Підтримувані формати аудіо
WMA, MP3
Підтримувані формати відео
AVI
Підтримка форматів файлів
DivX, XviD, H.264, H.265
Телетекст
Технології
Додатково
NICAM декодер
Кількість каналів - ATV:100, DTV:800
Габарити і вага
Габарити з підставкою
716 x 488 x 225 мм
Вага з підставкою
3.6 кг
Колір
Чорний
Рік випуску
Країна виробник
Китай
Комплектація
Телевізор
Підставка
Пульт ДУ
Батарейки
Інструкція
Гарантійний талон
Рекомендовані аксесуари
Примітка
Бренд
2E
Про товар
Інформація
Використовувати при t +10°С - +35°С, ϕ 20%-75% оточуючого середовища.
Зберігати при t +5°С - +35°С, ϕ 20%-75% в захищеному від дітей місці.
• service@telemart.ua
EAN
Гарантія
12 місяців