Бесплатная доставка Новой почтой от 2000 грн
Каталог
Акция
Покупай видеокарту Gigabyte GeForce RTX 4070 и выше и выигрывай геймерский 4К монитор
До конца: 00 Дней 00 Часов 00 Минут 00 Секунд
Все ОЗУ
Акция
100% кешбек на услугу сборки ПК
До конца: 00 Дней 00 Часов 00 Минут 00 Секунд
Акция
На игровую периферию ASUS скидки до 44%
До конца: 00 Дней 00 Часов 00 Минут 00 Секунд
Акция
Покупай ПК EVOLVE Powered by MSI и участвуй в розыгрыше двух 2К мониторов MSI
До конца: 00 Дней 00 Часов 00 Минут 00 Секунд
content
content
content
Избранное Сравнение

Kingston Technology презентувала новий бренд геймерських пристроїв пам'яті - Kingston FURY

04.06.2021

Kingston FURY успадковує передові технології і багаторічний досвід бренду HyperX у виробництві високопродуктивних пристроїв пам'яті.

1 червня 2021 року Kingston представила шанувальникам і експертам бренд високопродуктивних товарів для геймерів і ентузіастів ПК – Kingston FURY.

Новий бренд об'єднає лінійки геймерських DRAM, флеш-накопичувачів і SSD, які раніше вироблялись під брендом HyperX, права на який були викуплені компанією Hewlett-Packard в лютому цього року.

Як зазначив під час презентації бренду старший директор з маркетингу Kingston Technology Крейг Тіллмонт: «30-річний досвід компанії в розробці, виробництві, тестуванні і підтримки клієнтів, що стоїть за численними рекордами розгону і нагородами, які зібрали лінійки пам'яті HyperX з 2002-го року, продовжує нову еру високопродуктивних рішень DRAM і флеш-пам'яті для оверклокерів і киберспортсменов, тепер під новим брендом Kingston FURY».

Уже в найближчі тижні Kingston Technology презентує повну лінійку пропозицій Kingston FURY DDR4 і DDR3, а в IV-му кварталі запустить найочікуванішу новинку сезону - модулі пам'яті DDR5, які в даний час проходять кваліфікаційні випробування і тестування на сумісність з материнськими платами провідних світових виробників.

Під брендом Kingston FURY будуть представлені лінійки пам'яті:

  • Kingston FURY Renegade - Лідер по продуктивності з частотами до 5 333 МГц DDR. Висока швидкість і низька латентність - найкраще рішення для забезпечення безкомпромісної продуктивності комп'ютерних систем. Пам'ять DDR4 з RGB-підсвічуванням і без неї.
  • Kingston FURY Beast - Ідеальне високопродуктивне і економічне оновлення з частотами до 3 733 МГц DDR для геймерів і ентузіастів ПК. Пам'ять DDR3, а також DDR4 з RGB-підсвічуванням і без нього.
  • Kingston FURY Impact - Високопродуктивне рішення SO-DIMM з частотами до 3 200 МГц DDR для ноутбуків, NUC та інших ПК з малим форм-фактором. Пам'ять DDR3 і DDR4.
Вам может быть интересно