Монітор Samsung 32" Odyssey Neo G8 S32BG852NI (LS32BG852NIXCI) Black/White / VA / 240 Гц
Код товару: 477502
Немає в наявності
Немає в наявності
Аналоги Монітор Samsung 32" Odyssey Neo G8 S32BG852NI (LS32BG852NIXCI) Black/White
Діагональ
32″
Роздільна здатність
Тип матриці
Частота оновлення
240 Гц
Час відгуку
1 мс
Яскравість
350 кд/м²
Співвідношення сторін
Діагональ
23.8″
Роздільна здатність
Тип матриці
Частота оновлення
180 Гц
Час відгуку
1 мс
Яскравість
300 кд/м²
Співвідношення сторін
23.8″
200 Гц
0.5 мс
300 кд/м²
24.5″
SS-IPS
200 Гц
0.3 мс
24.5″
SS-IPS
240 Гц
27″
180 Гц
250 кд/м²
Основні
Призначення
32″
VA
Дисплей
Покриття
Максимальна частота оновлення
350 кд/м²
Статична контрастність
Передача кольору
1.07 млрд кольорів
Бітність матриці
10 bit
Кут огляду по горизонталі
178°
Кут огляду по вертикалі
178°
DCI-P3
95 %
Корпус
Інтерфейси
1 x DisplayPort 1.4
2 x HDMI 2.1
Додаткові інтерфейси
1 x mini-Jack (3.5 мм)
2 x USB 3.0
1 x USB Type-B
Можливості
Регулювання висоти
Поворот на 90°
Регулювання кута нахилу
Нахил
від +13° до -9 °
Поворот монітора (Pivot)
90 °
Обертання підставки (Swivel)
от +15° до -15 °
Регулювання висоти
0–120 мм
Додатково
Технологія синхронізації
Радіус кривизни
1000R
Блок живлення
Зовнішній
Споживана потужність у робочому режимі
74 Вт
Споживана потужність у вимкненому режимі
0.3 Вт
Споживана потужність у режимі очікування
0.5 Вт
Фірмові технології
Датчик Eco Light
Eye Saver Mode
Flicker Free
Технологія Quantum Dot Color
Off Timer Plus
Технологія Black Equalizer
Core Sync
Технологія Virtual AIM Point
Інтерфейс Super Arena Gaming
Adaptive Picture
Auto Source Switch
Ultrawide Game View
Особливості
Безрамковий дисплей
PBP (Picture-by-Picture)
HDR10+
Вигнутий екран
Додатково
Підсвічування Core Lighting
Технологія AMD FreeSync Premium Pro
Технологія Quantum HDR 2000
Габарити і комплектація
Комплектація
Монітор
Кабель живлення 1.5 м
Кабель DisplayPort
Габарити
713.0 x 606.4 x 311.1 мм (з підставкою)
713.0 x 434.8 x 173.0 мм (без підставки)
Вага
8.9 кг (з підставкою)
7.0 кг (без підставки)
Колір
Чорний з білим
Рекомендовані аксесуари
Примітка
Бренд
Samsung
Про товар
Інформація
Використовувати при t +10°С - +35°С, ϕ 20%-75% оточуючого середовища.
Зберігати при t +5°С - +35°С, ϕ 20%-75% в захищеному від дітей місці.
Товари не є харчовими продуктами, та за нормальних умов використання не є шкідливими для здоров'я.
Строк служби рівний гарантійному строку. По закінченню строку служби передати службі утилізації.
Підприємство, що приймає претензії та пропозиції від Покупців:
• service@telemart.ua
Гарантія
24 місяці
Функціональність
Якість
Ціна
Ярослав
Есть планированная дата поставки? Спасибо