Монітор Philips 27" 27B2N3500J/00 Black / IPS / 120 Гц
Код товару: 808740
9 650
-5%
Є в наявності
Є в наявності
Купити
Обміняти за Trade-In
Способи оплати
Оплата частинами/кредит:
Виберіть банк-партнер
Послуги
Перевірка на биті пікселі
399
Детальніше
Захист від усіх випадків FullCare
Максимальний захист техніки – ремонт у будь-яких випадках або компенсація до 80% вартості
Детальніше
Розширена гарантія
Додатковий захист вашої техніки – ремонт, обмін або компенсація у разі поломки
Сервіс "Без ремонтів" на 12 місяців
Без ремонту та очікування – отримайте компенсацію до 100% вартості пристрою
Екстра заміна
Без очікування ремонту – у разі гарантійної поломки замінимо товар на новий
Аксесуари
Доставка/самовивіз
Характеристики Монітор Philips 27" 27B2N3500J/00 Black
Основні
Діагональ
27″
Роздільна здатність
Тип матриці
IPS
Підсвічування
W-LED
Співвідношення сторін
Дисплей
Покриття
Антиблікове
Час відгуку
4 мс
Максимальна частота оновлення
120 Гц
Яскравість
350 кд/м²
Статична контрастність
Передача кольору
16.7 млн кольорів
Бітність матриці
8 bit
Розмір пікселя
0.2331 мм
Кут огляду по горизонталі
178°
Кут огляду по вертикалі
178°
NTSC
114 %
sRGB
125 %
Корпус
Інтерфейси
2 x HDMI 2.0
1 x DisplayPort 1.2
Додаткові інтерфейси
4 x USB 3.2 Gen 1
1 x USB Type-B
1 x mini-Jack (3.5 мм)
Можливості
Регулювання висоти
Регулювання кута нахилу
Поворот на 90°
Нахил
от +30° до -5 °
Поворот монітора (Pivot)
90 °
Обертання підставки (Swivel)
Регулювання висоти
0–150 мм
Додатково
Блок живлення
Вбудований
Споживана потужність у робочому режимі
21.7 Вт
Споживана потужність у вимкненому режимі
0.3 Вт
Споживана потужність у режимі очікування
0.3 Вт
Фірмові технології
LowBlue
EasyRead
Flicker free
SmartContrast
SmartImage
Особливості
Безрамковий дисплей
Вбудовані динаміки
Динаміки
2 x 2 Вт
Додатково
Замок Kensington
Габарити і комплектація
Комплектація
Монітор
Кабель живлення
Кабель DisplayPort
Кабель HDMI
Габарити
615 x 539 x 146 мм (з підставкою)
615 x 361 x 46 мм (без підставки)
Габарити в упаковці
730 x 445 x 139 мм
Вага
6.23 кг (з підставкою)
4.56 кг (без підставки)
Вага в упаковці
9.12 кг
Колір
Рекомендовані аксесуари
Примітка
Бренд
Philips
Про товар
Інформація
Використовувати при t +10°С - +35°С, ϕ 20%-75% оточуючого середовища.
Зберігати при t +5°С - +35°С, ϕ 20%-75% в захищеному від дітей місці.
Товари не є харчовими продуктами, та за нормальних умов використання не є шкідливими для здоров'я.
Строк служби рівний гарантійному строку. По закінченню строку служби передати службі утилізації.
Підприємство, що приймає претензії та пропозиції від Покупців:
• service@telemart.ua
Гарантія
24 місяці
Функціональність
Якість
Ціна